Recenzia mojich obľúbených Rituals výrobkov


Ak ste videli moje včerajšie líčiace video tak viete, že Rituals prichádza do BA. Wueeeeeeeej! Keby som mohla tak teraz vystrelím ohňostroje, pretože je veľmi veľmi málo značiek, ktoré so mnou hýbu ako táto. Je to dané kombináciou viacerých vecí - vždy vždy vždy majú v obchodoch brutálne milé predavačky (challenge pre Aupark, pretože v niektorých obchodoch mám pocit, ako keby slečny obchod vlastnili a nie mali pomáhať zákazníkom), ktoré vám poradia, ale netlačia na vás. Povedia vám o koncepte, prevedú vás, ukážu vám veci a potom zrazu odídu ako sneh v Bratislave. Žiadny tlak, žiadne dobiedzanie. Len ochota a pomoc. A potom samozrejme majú vynikajúce výrobky, ktoré nikde inde nenájdete a garantujem vám jedno - relax s nimi máte zaručený!


A keďže bude Rituals dostupný aj u nás, môžem vám konečne poukazovať čo stojí za to. Ja mám doma výrobkov nahromadených fúru (aspoň jedna výhoda, že manžel je často preč :) takže sa môžete tešiť.

Keby som vám však mala poradiť jeden výrobok s ktorým musíte začať, keď tam pôjdete prvýkrát bude to určite ich sprchovacia pena!!!! Prečo?

Pretože je najsamjemnejšia
Najsamhutnejšia
Má najviac spa vôňu na svete
A ten obal vidíte :) k tomu viac netreba :)
Trochu peny si nanesiete do končekov prstov a budete vidieť ako sa mení. Najprv je to jemný gél a potom sa z neho stane nenormálne príjemná pena. Je brutálne vláčna a neskutočne voňavá. 
Čo sa týka vôní vyberajte dôkladne :)
Na výber je tuším okolo 8 vôní - a nájde si každý - či už jemné ženské ako romantická Sakura, alebo citrusové Happy Budha, ale so spa nádychom Ritual of Hammam. Sezónne sa vždy predstavujú limitky, po ktorých budete plakať, keď sa vám minú, lebo ich viac nebude. Peny kúpite v dvoch baleniach - malé cestovné (ktoré stojí okolo 2,5 €) alebo veľké 200ml (ktoré stoja okolo 7 €). 

Ja mám momentálne doma dve, tak vám ich predstavím, nech viete, čo čakať.


Ritual of Anahata je nebo na zemi. Manžela na túto kolekciu upsellovala predavačka na letisku a keby môžem, pošlem jej čokoládu. Je to absolútne najbrutálnejší skvost na svete. Kľudne by som vedela sedieť vedľa tejto peny a inhalovať ju aspoň hodinu. Je to tak brutálne brutálna vôňa, že aj keď vám ju teraz popíšem, zachytíte len 10% brutálnosti :) Drevitá, výrazná, netradičná a neskutočne upokojujúca. Hovorím vám, zo sprchy vyjdete ako nový človek :)
Ak ešte bude, treba ju ísť ovoňať a dajte mi potom vedieť, či ste z nej rovnako pufff :)


Kým Anahata je limitka, táto druhá pena Ritual of Hammam je stará dobrá klasika. Niekomu to môže pripadať ako pánska pena, ale podľa mňa je to brutálny svieži kúsok, ktorý obsahuje rozmarín a eukaliptus. Výborne preberie a veľmi dobre naladí na zvyšok večera.

Ak teda budete v Auparku určite nevynechajte môj obchod snov :) Keby som mala veľa peňazí sama by som ho sem doniesla, pretože to je proste pecka :)

Tak čo? Nalákala som vás? Chystáte sa? Máte niečo z Rituals?
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Sisters hoods
AUTHOR
23. januára 2018, 10:41 delete

Kosmetika od Rituals mě neskutečně láká :)

Reply
avatar
23. januára 2018, 21:00 delete

Já zkoušela pěnu s třešňovou vůní a byla nejlepší. Rituals má super produkty.

Šárka Blog

Reply
avatar
23. januára 2018, 21:35 delete

raz skúsiš a bude to závislosť :)

Reply
avatar
23. januára 2018, 21:35 delete

tú som mala v malom a súhlas! Božšká!!!

Reply
avatar
MONNIKA
AUTHOR
23. januára 2018, 23:08 delete

Nemám nic ani jsem nezkoušela :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
24. januára 2018, 20:43 delete

Tie ich peny milujem! Len to je hrozné ťažké zohnať, pred dovolenkou na Korfu som si jednu malú kúpila na letisku, ale som ju tam samozrejme musela spotrebovať, lebo by som ju nemohla zobrať naspäť :( teším sa už na ten obchod!

Reply
avatar
24. januára 2018, 21:29 delete

Aj jaaa! Strašne! Už žiadne obmedzovanie Ryanairom :)

Reply
avatar