Video: Lenivé líčenie


Absolúúúúútne netuším, čo sa to so mnou stalo, ale posledné týždne absolútne nezvládam ranné vstávanie. Doteraz som vždy vystrela po zazvonení budíka ako raketa, ale tieto časy sú nenávratne preč. Budík zazvoní a ja nie a nie vstať. A potom mi zrazu chýba 15 minút na líčenie, ktoré musím doháňať niekde inde. Pri líčení!

Takže posledné obdobie majstrujem 8 minútové líčenie, ktoré som vám dnes natočila. Veľmi rýchle a veľmi efektné :)


Všetky výrobky nájdete zalistovaní pod videom na youtube :)

A čo vy a vstávanie v tomto hroznom počasí? Ide vám? Koľko vám trvá ranné líčenie?
Previous
Next Post »

11 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
21. januára 2018, 12:25 delete

Ten problém poznám, odkedy mi predpísali lieky na alergiu tak som ani raz nevstala na prvý budík, zatiaľ čo predtým som niekedy bola hore aj pred budíkom... tak tiež sa z môjho ranného líčenia stala skrátená verzia :D

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
21. januára 2018, 19:30 delete

Och, ja mám problémy so vstávaním každý jeden deň :D a osobne tiež tie vosky na obočie nepoužívam, tieň mi 100% stačí :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
22. januára 2018, 6:28 delete

Pre mna toto určite nie je lenive licenie, mne to stále pride skor ako moc viditeľné a stále rovnaké u teba len tam nie je linka. Nerozmýšľala si nad nejakym kurzom ? Pre mna lenivy make-up je no make-up make-up. Len make-up alebo skor len korektor, obocko a mozno najviac špirála. Prepáč, ale nečudujem sa, ze mavas dost casto nedokonalosti na pleti, ked sa kazdy den malujes a v takych množstvách a som prekvapená, ze ta aj manzel nepresvedci, ze nech ides von aj nenamaľovana, aby ti pokožka dychala a aj mraz ti ju trocha vystipal :)
Si veľmi pekná ak bez make-upu, tak si začni viac verit. Ja osobne by som na teba viac na ulici pozerala ako na blazna kebyze ta takto nalicenu stretnem, napríklad aj na tej zeleznej studienkre ako keby si sla prirodzená, krásna, nenalicena :)

Reply
avatar
22. januára 2018, 20:26 delete

a to by som povedala, že lieky na alergiu práveže urobia opak :) že kým ich nemáš, môžeš byť unavená, vyčerpaná ale keď ti ich práveže dajú, tak že naberieš nový dych do života :) - tak si aspoň predstavujem môj život, keby som sa odhodlala nechať si rozpichať ruky :) :)

Reply
avatar
22. januára 2018, 20:27 delete

urobíme si prieskum, či nájdeme niekoho, kto ich používa :)

Reply
avatar
22. januára 2018, 20:30 delete

tie nedokonalosti sú skôr genetického charakteru ako make-upového :( bola som s tým aj celkom dlho v nemocnici v časoch, kedy som z make-upu mala doma čerešňové Labello :) Ale chápem tvoj komentár a súhlasím :) Ak je niekto ok s tým ísť von bez make-upu má môj obdiv a rešpekt. Ja osobne som sama zástancom prirodzenej krásy, len bohužiaľ nie na sebe. Veľmi veľmi veľmi pekne ďakujem za neskutočne milé a povzbudivé slová, ešte aj vzhľadom na to, že neznášam točiť líčiace videá pretože mi fakt nie je príjemné dávať moje nenalíčené ja vonku na internet.
Takže tvoj komentár pre mňa pôsobí ako balzam na dušu a nemáš poňatia ako veľmi si ho vážim a cením! ďakujem!

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
22. januára 2018, 20:49 delete

No práveže teraz spím fantasticky, dokonca tak dobre že mám problém vstávať :D takže asi zabrali, aj keď som teda nemala silnú alergiu. A ak rozpichaním myslíš prick testy, tak práveže vôbec, lebo to ti ani nepichnú, len trošku poškrabú kožu ihlou, skôr to šteklí (a to ja ihly naozaj naozaj nemám rada) :D

Reply
avatar
22. januára 2018, 21:09 delete

jj toto som myslela :) mne to síce veľa ľudí hovorí, že to nebolí alebo že ako keď ťa štipne včela, ale to neni moc dobré prirovnanie, lebo ja z včely vždy spuchnem :DDD a bolí to teda riadne :) No uvidíme, možno sa v 2018 odvážim :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
23. januára 2018, 8:08 delete

Potešilo, že si to dobre pochopila :) tak možno je na čase si dat rok 2018 prelomový a začať chodit von, na prechadzky nenamalovana aspon raz do týždňa :) s manzelom nahodte teplaky, roby nechať v skrini a šup von :) taká priprava na dieťa, ktoré príde, ked budete pripravení a tam asi nebude čas na ani len rozmyslanie o full make-upe ;) ale možno bude a to budeš zasa mať ty moj rešpekt :) Veronika

Reply
avatar