Vône na január Calvin Klein


Na napísanie tohto článku ma navnadili dve veciJ Jednak som si kúpila minulý týždeň nový parfum – čoskoro ho uvidíte J A jednak sa Vám minule páčil článok o Hugovi Bossovi resp. jeho parfumoch. Dnes som sa rozhodla urobiť podobný príspevok, ale s obmenením témy. Na dnes som si vybrala parfumy Calvin Klein. Keď som si bola v pondelok vyzdvihnúť parfum predo mnou bolo v rade asi 20 ľudí a verte alebo nie, minimálne polovica si odnášala parfum Calvin Klein. Ja sama som mala tri voňavky tejto značky a aj keď momentálne doma žiadnu CK nemám, napadlo ma, že pri ďalšom parfumovom nákupe, si možno opäť nejakú kúpim. CK robí podľa mňa krásne voňavky a oceňujem ich mnohotvárnosť. Kým niektoré ( zväčša tie novšie) sú ľahšie, ovocné, úžasné na leto, niektoré sú krásne, pomerne silné a aj ťažké určené na zimu a možno aj nejaké výraznejšie okolnosti. Dnes som vybrala jednak tie parfumy, ktoré som mala doma a bola som s nimi spokojná J V komentároch sa budem opäť tešiť veľmi na Vaše názory.

1, Jednotka bez váhania medzi parfumami Calvin Klein je Euphoria. Je to už pomerne stará vôňa a aj napriek tomu, že vonia naozaj nádherne nepoznám nikoho okrem mňa kto by ju používal. Je to silná kvetinová vôňa, ktorá je jemne sladká. Nie je to žiadna cukrová vata ( ako napr. Britney) ale je to veľmi príjemná ženská vôňa, podľa mňa hodiaca sa do každého ročného obdobia a počasia. Jej výdrž je úžasne dlhá, naozaj od rána ju budete cítiť ešte aj večer. Ja osobne som ju prvýkrát dostala v darčekovom balení kde bol aj sprchový gél a telové mlieko. Špeciálne by som chcela upozorniť na to telové mlieko, ktoré bolo tak silné, že si v lete stačilo naniesť na pokožku mlieko a nebolo treba ani parfum. Naozaj krásna vôňa.
2, Calvin Klein – Euphoria blossom – túto Euphoriu som dostala omylom. Ja som chcela klasickú ale ocino sa pomýlil, nezbadal rozdiel a objednal túto. Je to opäť samozrejme krásna kvetinová vôňa veľmi podobná klasickej Euphorii. Rozdiel by som ja osobne popísala v tom, že je akoby jemnejšia viac do citrusova a vydrží slabšie. Je ideálna pre niekoho komu vonia Euphoria, ale má pocit, že by ho z nej mohla bolieť hlava. Je totiž naozaj o dosť jemnejšia. 


3, Calvin Klein In2You – tento parfum som najprv kúpila priateľovi jeho pánsku verziu – In2You Him, a tak úžasne mi voňala, že som sa rozhodla kúpiť sebe dámsku verziu. Čo ma prekvapilo, je veľká podobnosť s tou pánskou, je to pomerne podľa mňa ťažká vôňa, má v sebe určite veľa zložiek z tej pánskej. Je to vôňa citrusová, ale je v nej určite cítiť aj hlavnú prísadu asi každej CK voňavky a to orchidea. Ja osobne ju používam na jar, a niekedy v lete. Komu sa veľmi páči tá pánska sa podľa mňa bude páčiť aj táto. Odporúčam však pred objednaním najmä dámskej ovoňať, vôňa môže prekvapiť J

Zase som sa rozpísala, ale tieto vône by bola naozaj škoda nespomenúť, lebo sú veľmi špecifické a krásne. A čo Vy, aký je Váš názor na Calvin Klein parfémy, máte ich radi alebo nie?


Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
14. januára 2012, 12:30 delete

Moja mamina má Euphoriu a minule som ju u nej voňala, a musím uznať, že aj keď normálne ma parfémy veľmi neberú, tento je naozaj pekný! S inými CK skúsenosti nemám..

GIVEAWAY whatluciadid.blogspot.com

Reply
avatar
nina
AUTHOR
14. januára 2012, 13:33 delete

v nejakom časopise bola pre zmenu forbidden euphoria a aj keď nemám skúsenosti s inými CK, bola to príjemná, kvetinová, sladká ale nie presladená vôňa.. ani sa nedivím, že moja sestra práve po tej klasickej euphorii túži :)

Reply
avatar
14. januára 2012, 13:57 delete

Nedá sa mi nesúhlasiť:) Je to krásna vôňa :)

Reply
avatar
Chuckina
AUTHOR
14. januára 2012, 15:40 delete

ja mam euphorii blossom, uplne s tebou souhlasím moc dlouho nevyrží:( Ale jinak voní hezky:)

Reply
avatar
Jana P.
AUTHOR
14. januára 2012, 15:48 delete

Euphoria mi docela voní, ale čichala jsem i tu novou Forbidden a na zimu je fakt dobrá, silnější kořeněná vůně, jen by mohla být na začátku míň sladší, pak by byla dokonalá :)

Reply
avatar
Martina
AUTHOR
14. januára 2012, 16:45 delete

Klasická Euphoria je skvělá. Smetanovo jahůdková. Taky jsem kdysi používala a možná do ní půjdu zas :).

http://2-b-beautiful.blogspot.com/

Reply
avatar
Martina
AUTHOR
14. januára 2012, 16:47 delete

Jinak od CK mám ještě Secret Obsession, která je pro mě vyloženě zimní, kadidlovo švestková vůně. Je to celkem pecka, ale mě se hrozně líbí, protože je originální. Navíc má luxusní flakonek. Vůně CK jsou celkově fajn :)

http://2-b-beautiful.blogspot.com/

Reply
avatar
Veronique
AUTHOR
14. januára 2012, 18:52 delete

In2you mi voní, ale největší favoritem mezi parfémy je u mě Burberry Body, pak Flower party od Yves Rocher a Super Model od VS. :)

Reply
avatar
Malá Nika
AUTHOR
14. januára 2012, 19:46 delete

Nejradeji mam ty unisex od calvina :P

Reply
avatar
Laura
AUTHOR
15. januára 2012, 11:10 delete

Euphoriu má moja mamina a In2you zase ja a obe sú podľa mňa neskutočne krásne vône! In2you patrí medzi moje najobľúbenejšie, určite si ju každý aspoň ovoňajte v pafumérii, stojí za to :)

Reply
avatar