Bielenda Eco Care


Ako som Vám už veľakrát písala dnes mi konečne o 15:00 končí skúškové :) jeeej! Už aby. Toto neustále učenie mi v posledných týždňov dáva naozaj zabrať a okrem mojich obrovských kruhoch pod očami sa mi pomerne dosť od stresu a málo spánku zhrošila pleť. Kým v zime sa snažím používať najmä hydratačné výrobky, keď sa pleť zhorší návyky musia ísť bokom a treba riešiť aktuálny problém. 
Momentálne za svojho veľkého pomocníka považujem najmä Bielenda pleťovú masku so zeleným ílom, ktorá patrí do radu Eco Care.  

Ide o masku na zmiešanú a mastnú pleť so sklonom k akné, ktorá odstraňuje mŕtve bunky, nadbytočný maz a super bonus k tomu všetkému je to, že zamedzuje tvorbe vrások.  Ja osobne na nej oceňujem najmä jej hlavnú prísadu a to zelený íl. Zelený íl do svojich výrobkov, používa množstvo firiem, pretože jeho účinky sú dokázané a overené. Krásne čistí a dezinfikuje kožu - čo sú povedzme dve najdôležitejšie vlastnosti pokiaľ máte s pleťou problémy. Keďže som mala teraz naozaj blbé obdobie, používala som masku 2x týždenne a vyrážky sú naozaj na ústupe. Ja osobne odporúčam interval streda/nedeľa, je ideálny v tom, že pleť medzi jednotlivými dňami je dostatočný rozdiel, aby si pleť na účinky nezvykla a nepoľavila.


Maska má pomerne hutnú konzistenciu, o to lepšie sa nanáša. Vonia veľmi jemne, čisto, opäť mi pripomína klasickú modrú Niveu, čo je pre mňa akoby symbolom čistoty:) Odporúčam naniesť v pomerne hrubšej vrstve, poriadne okolo nosa, bradu - ostatné časti ako líčka, čelo hádam ani nemusím spomínať. Ak máte problém s vyrážkami v okolí sánky, tak ju nezabudnite dať ani tam.
Masku je treba nechať pôsobiť 10 minút, za ten čas tak fajnovo zaschne a budete sa cítiť ako múmia :) Zbavíte sa jej veľmi jednoducho opláchnutím vodou. 

Ja som masku využila ako moju momentálnu SOS kúru, a som rada, lebo vidím jej účinky ako super zaberá. Nie je k pleti drastická ( niektoré masky s ílom zvyknú byť, testovala som ju aj na mamine, tá zvyčajne na íl nereaguje moc dobre a pleť jej nezčervenala). 
Jej veľké využitie vidím pre každého - dievča či chlapca, kto má problém s mastnou a aknoznou pleťou a čo sa mňa týka najmä v lete - vtedy sú takéto masky na odstránenie letnej mastnoty úplnou nevyhnutnosťou. Ďalším super typom na využitie je nasadiť ako kúru pred plesom, bálom, oslavou - aby ste sa uistili, že bude Vaša pleť pekná, vyčistená a že sa v deň D nemusíte báť nejakej červenej obludy na brade :)

Aj tak dúfam, že je Vaša pleť super tip - top, a keby nie viete aspoň kde čo hľadať ( vlastne neviete ja som Vám ešte nepovedala :) Masku ako aj iné výrobky na problematickú pleť nájdete na http://www.bielenda.sk/ , kde momentálne prebieha do konca roka super akcia - pri nákupe nad 15eur poštovné zdarma!

A čo Vy? Zvyknete mávať vyrážky keď máte náročnejšie obdobie? Ako s nimi bojujete?
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
Ew*Edens
AUTHOR
17. decembra 2012, 15:22 delete

ja mám teraz nejakú masku od essence a nie je až tak zlá ;)

Reply
avatar
Nicole Em
AUTHOR
17. decembra 2012, 18:30 delete

Ten vypadá skvěle !

Reply
avatar
17. decembra 2012, 20:15 delete

nielen vyzerá ale skvelá aj je :)

Reply
avatar
17. decembra 2012, 22:57 delete

Jestli chceš, zapoj se u mě na blogu do giveaway o límeček:)
http://vik-ladyla.blogspot.cz/2012/12/first-giveaway-17122012.html

Reply
avatar
Vanesa
AUTHOR
20. decembra 2012, 15:12 delete

Já mám masku od oriflamu, kterou nějak nepoužívám, protože to dávání masky hrozně trvá :D já radši různé vodičky, gely a tak:)

Reply
avatar