Hugo BossParfemy Hugo Boss sú pre mňa takou zvláštnou hmlistou kategóriou. Mám doma zbytky dvoch, a aj keď boli oba naozaj super, nie je mi pri nich až tak smutno, že som ich minula (ako pri Chloé). U týchto parfumov je podľa mňa neskutočný rozdiel medzi dámskymi a pánskymi. Kým dámske sú ok, pekné pánske sú proste jedna báseň. Mohla by som Vám vymenovať minimálne päť pánskych Hugo Boss vôní, ktoré sú pre mňa vážne, že toto môj snúbenec musí mať. Všetko sú to vône, ktoré mu budem dokupovať stále a jednoducho musia byť na jeho poličke.  Dnes ma napadlo napísať Vám o mojich troch najobľúbenejších pánskych vôňach od Bossa, pretože tipy na pánske veci máte radi a už dlho tu neboli.


1, Hugo Boss No.6 Bottled – táto vôňa je jednoducho voňavková klasika. Ak sa ma niekto opýta na pánsku vôňu toto a Fahrenheit sú proste vône, ktoré sa mi neskutočne páčia. Mimochodom, nie len mne, nakoľko sú stále na popredných priečkach v rôznych anketách. Je to pomerne sladká vôňa, ktorá však neskutočne dlho vydrží. Aj keď je sladká, nie je ťažká. Naozaj odporúčam ovoňať!2, Hugo Boss Boss Bottled Night – mojou druhou top Boss vôňou je vlastne akoby nadstavba na prvú. Boss Bottled Night sa na naše trhy dostal ak sa nemýlim pred cca 3 rokmi a trochu ma mrzí, že o nej vie pomerne veľa ľudí. Ľudia ju podľa mňa berú ako limitku tej prvej, ale to nie je vôbec pravda. Je to dosť odlišná, sviežejšia ale zato trochu ťažšia vôňa ako tá prvá a zaslúži si rovnako veľa pozornosti. Možno ju mali pomenovať nejako inak, aby privolala väčší záujem, lebo takto si len ľudia povedia, že poznajú klasickú a túto ani nejdú ovoňať. A pritom je vážne krásna. Ako som už spomínala, je trochu ťažšia určená skôr na večer. K voňavke patrí aj malý tip, alebo návod- na deň si má muž dať klasickú Bottled a večer prestriekať Bottled Night a vznikne z toho krásny mix. A je naozaj krásny – odskúšané.3, Hugo Boss Boss Orange Man – treťou top vôňou je Boss Orange. Kým dámska alternatíva mi prišla síce pekná, ale pomerne dosť rýchlo vyprchávajúca pánska alternatíva je úplne úžasná! Krásna svieža, ale tak dlho vydrží, že klobúk dole. Pre mňa jedna z top pánskych letných voňaviek. Veľmi sa mi páči, že v pomerne dosť ovocnej voňavke je cítiť vanilku, ktorá vôni dodáva ešte šmrnc navyše!

Tak to sú moje top Hugo Boss pánske voňavky. Teraz som zvedavá na Vaše! Aký je Váš názor na parfémy Hugo Boss? Máte ich radi? Páčia sa Vám? Ktorý najviac? Poznáte niektoré z tých o ktorých som písala?
 
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
28. marca 2013, 8:00 delete

Ahoj pozývam ťa na môj blog kde práve prebieha moja prvá gievaway, budem veľmi rada ak sa zapojíš aj ty! :))

http://ishardbeme.blogspot.sk/2013/03/giveaway-i.html
XX

Reply
avatar
28. marca 2013, 19:47 delete

Tu první vůni mám hrozně ráda!:)

Právě na mém blogu probíhá giveaway o balíček kosmetiky a překvapení! Budu ráda, když se zapojíš:)

Reply
avatar