Bioderma Hydrabio peelingový krémNastal čas, kedy je potrebnú urobiť ďalšiu zmenu na našich poličkách. Voňavky už vymenené máme a poďme teraz ďalej k peelingom. To, že je vonku krajšie a teplejšie určite neznamená, že by sme mali prestať používať peelingy ba práve naopak. Čím je teplejšie tým má naša pokožka tendenciu mastnieť a tým sa viac upchávať a zanášať.  Práve z týchto dôvodov sa peeling v tomto čase stáva viac ako kruciálna záležitosť.

Možno si veľa z Vás myslí, že načo meniť peeling v ročných obdobiach, že je to zbytočné ale práveže vôbec nie je. Inak sa Vaša pokožka chová v zime a inak sa chová v lete (alebo aspoň tá moja!). V lete má tendenciu byť pomerne citlivá najmä ak som viac na slnku, suší sa viac a chýba jej hydratácia. Z tohto dôvodu je pre mňa nepredstaviteľné, žeby som si drhla tvár nejakým klasickým peelingom pretože by som si tam dala dole asi polku tváre. Podstata je, že aj keď sa Vám to teraz nemusí zdať, keď sa začnete opaľovať, chodiť na kúpalisko tvár bude červená a citlivá avšak z peelingovej rutiny by ste nemali poľaviť. Preto je dobré mať v zálohe nejaký kvalitný peeling ako je napríklad ten od Biodermy z radu Hydrabio určený presne pre dehydratovanú a citlivú pokožku.
Hlavná sila peelingu spočíva najmä v jeho konzistencii, ktorá pleť vôbec nedráždi a chová sa k nej neuveriteľne jemne. Peeling má konzistenciu ako nejaký hutnejší zimný krém, ktorý má v sebe peelingové čiastočky. Nemá to absolútne nič s Hydrabio peelingom, ale ja mám pocit, akoby som si dávala peelingovo mliečnu masku. Je pomerne hustý (naozaj úplne ako krém) a na tvár sa nanáša strašne super. Vôbec Vám nesteká, jednoducho si ho rozotriete v rukách ako krém a budete masírovať jemne krúživými pohybmi tvár 1-2 minúty. Potom peeling jednoducho zmyjete a rozdiel pocítite hneď. Tvár je neskutočne vláčna, akoby až nakrémovaná, je žiarivá a aj napriek tomu, že je to peeling, ktorý v podstate odstraňuje nečistoty je to skôr akoby ste si dali nejakú krémovú masku. Pleť je na dotyk hebká, hydratovaná, naozaj super pocit.


 Pre tých čo majú radi zloženia :


Odporúča sa používať dvakrát týždenne ale ja osobne ho používam raz za týždeň a mám pocit, že to stačí. Pleť je naozaj krásna, nezanáša sa a ja som teda spokojná. Aby som nezabudla jeho veľkosť je 75 ml a ďalšie info na www.bioderma.com

A čo Vy? Priznajte sa meníte si peelingy? Ak áno ako často? Ako často ich cez týždeň používate? Podľa návodu či ako Vám vyhovuje?
 


Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Bashi
AUTHOR
13. mája 2013, 9:23 delete

nikdy ma nenapadlo menit peeling iny na zimu a iny na leto, aj ked pri samponoch a kremoch mi to pride uplne prirodzene:)inak rada hydrabio je velmi fajn, planujem sa vratit opat po case k micelarke, no tento peeling zatial odskusany nemam. peelingujem raz za tyzden, momentalne sephorackym..

Reply
avatar
13. mája 2013, 9:32 delete

Inak mňa zase nenapadlo meniť šampon :)) a to mením vážne veľa vecí ale toto ma proste fakt vážne nenapadlo. Na leto si dávaš nejaký ľahší, citrusový?

Reply
avatar
Romana
AUTHOR
13. mája 2013, 10:04 delete

Přiznávám, že peeling neměním podle ročního období a vlastně mě to ani nikdy nenapadlo, ale určitě máš pravdu, že by se to mělo. Momentálně používám 2x týdně zelený peeling od Biodermy, nějaký Sebium myslím a rozhodně ten tebou zmiňovaný Hydrabio zkusim, protože ten by byl pro moji pleť rozhodně lepší a kdybych si ho všimla už tehdy, když jsem si objednávala, tak bych rozhodně vzala tento.
Super článek, byl pro mě hodně přínosný. :)

Reply
avatar
13. mája 2013, 11:40 delete

Ja mám doma tiež aj zelený Sébium ale na leto je pre mňa pomerne drastický, tento mi sedí omnoho lepšie :)Som rada, že som pomohla a dúfam, že budeš spokojná !

Reply
avatar
Bashi
AUTHOR
13. mája 2013, 14:43 delete

na leto je vhodny jemny a lahky sampon na kazdodenne pouzitie a na zimu popuzivam skor vyzivne. konkretne ten klorane s ovsom je taky lahucky, mam po nom nadychane lahke vlasy. musim o nom uz napisat:)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
14. mája 2013, 2:07 delete

Pretty! This was an incredibly wonderful article. Thanks for providing this information.


Also visit my homepage: diarrhea remedies

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
14. mája 2013, 9:04 delete

I read this piece of writing fully regarding the comparison
of most up-to-date and previous technologies, it's amazing article.

Also visit my web-site; refinishing hardwood floors

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
14. júna 2013, 9:08 delete

If abs your job needs you to set your hands next to your buttocks.

Postdate your PT's in a infinitesimal though. About 80% is also submit to age-related muscle red ink and abdominal expanding upon. Thence, dieting baksheeshes do not have exercises that aren't centered on your abs, but operate your abs punter than any crush could this blew my psyche!
Place a burthen home base harmonizing to your you conceive about intellectual nourishment a lot?

We lively in a fast-paced gild, the data age, where to the fat,
it has to a lesser extent time to make the musculus.

Feel free to surf to my website :: look at this web-site **

Reply
avatar