Špeciálny moment


Kedysi dávno som videla jedno Zoelline video v ktorom hovorila, že si pred každou dovolenkou kúpi parfém, ktorý tam používa a potom sa jej akoby spojí s tými krásnymi zážitkami z dovolenky. Nakoľko sama viem ako veľmi na mňa rôzne vône pôsobia úplne súhlasím s tým, čo vtedy povedala a rozhodla som sa tak trochu kopírovať tento spôsob používania parfémov. Voňavku síce nemám z letiska ale z http://www.parfemy-elnino.sk/ ale to nič nemení na tom, že sa mi s dovolenkou bude spájať rovnako.


Nad tým, ktorú voňavku si takto vyberiem som v podstate nemusela vôbec dlho rozmýšľať, pretože si úplne pamätám ako som pred pár mesiacmi videla reklamu na Eterniny Moment a povedala som si, že tá reklama vyzerá ako vystrihnutá zo svadobného albumu - krásne, zamilovane. Keď si k tomu pridám ešte moju obľúbenú vôňu v ružovom prevedení proste nebolo o čom. Tým, že táto dovolenka je vlastne akoby naša svadobná cesta mi to proste prišla ako ideálna vôňa na vytváranie takýchto spomienok.


A aká je Eternity Moment? V prvom rade podľa mňa úplne iná ako klasická Eternity aj keď si myslím, že ak vám vonia jedna určite vám bude voňať aj druhá. Je to dosť silná a výrazná vôňa, ktorá počas dňa akoby ani neslabla - stále za vami vytvára krásny voňavý šál. V zložení nájdete liči, guavu, kvet granátovníka, činskú ružovú pivonku, mučenku, lekno, pižmo, ružové drevo a malinový kašmír. Je naozaj ťažké ju opísať, pretože je to iná, netradičná vôňa, pri ktorej vám môžem napísať len jedno - naozaj dlho vydrží a určite nie je ani ovocná, ani svieža ani citrusová a ani orientálna. Je proste krásna a svojská.

Okrem krásnych vôní vynikajú CK parfémy vo výborných cenách, čo je prípad aj tejto voňavky - 50ml vychádza do 20 € a 100ml okolo 25 €. Ak hľadáte silnú a netradičnú voňavku za dobrú cenu určite si pozrite a ovoňajte aj ostatné CK vône.

Tento rok sa mi teda bude špeciálne momenty budú spájať s Eternity Moments a ja sa na to neviem dočkať. Určite niečo takéto vyskúšajte aj vy, spájať krásne veci s vôňami naozaj stojí za to.

A čo vy? Počuli ste o tejto metóde kupovania parfémov?Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
7. marca 2015, 11:03 delete

Až budu jednou "velká", doufám, že to budu mít stejně jako ty. Protože tenhle způsob pořízení parfému se mi šíleně zamlouvá. ♥ No a Eternity Moment? Ta musí vonět božsky. ♥

Reply
avatar
Lucie
AUTHOR
7. marca 2015, 12:35 delete

Zajímavý způsob, to by mě nenapadlo :) Přemýšlím, jestli by to fungovalo i v případě, že budu trávit dovolenou v ČR a ne v zahraničí. Proč to ale nezkusit, že? :)

GIVEAWAY: I Love... Cosmetics!

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
7. marca 2015, 14:15 delete

Ja mam rada klasickú eternity ta je podla mna najlepšia.

Reply
avatar
Veronica
AUTHOR
7. marca 2015, 18:16 delete

Juj, to je super nápad :) hoci mne sa spomienky skôr spájajú s vôňami ľudí, s ktorými som ich zažila.. :D CK je super, možno skúsim :)

Reply
avatar
Genevra
AUTHOR
7. marca 2015, 18:20 delete

To je super nápad, slyším o tom poprvé a je to fajn. :-)

vmemzivote

Reply
avatar
7. marca 2015, 18:46 delete

Cíleně kvůli vzpomínkách bych si parfém nepořizovala, nicméně pravdou je, že vůně se mi opravdu s určitými momenty spojují. Jeden parfém mám k něčemu (dobrému) tak extrémně zafixovaný, že si ho šetřím a bojím se, kdy přestane vonět tak, jak má, protože se už nevyrábí.. :)

http://my-makeupstore.blogspot.cz/

Reply
avatar
Nicca
AUTHOR
7. marca 2015, 23:06 delete

Zajímavé, taky se mi vůně většinou spojují s určitými zážitky. :) Proto mám ale i tendence se ke svým oblíbencům vracet. :)

Reply
avatar
8. marca 2015, 3:33 delete

Ďakujem vám za všetky vaše komentáre urobili mi veľkú radosť! Takýto spôsob ,,používania voňavky" je podľa mňa fakt príjemný a vytvára nejaké ďalšie zážitky navyše:) Odporúčam vrelo vyskúšať či už s touto alebo inou voňavkou :)

Reply
avatar
8. marca 2015, 20:20 delete

Určite zaujímavý spôsob :) Určite niečo také vyskúšam aj ja :)
http://patiblogfashion.blogspot.sk/

Reply
avatar
10. marca 2015, 16:04 delete

podla mna parfumove obchody nemaju velku perspektivu. clovek si to musi predsa len ovoniat nazivo. :)

Reply
avatar