Ziaja men- ideálny darček na Deň otcov


Až mi niekedy príde ľúto, že Deň otcov sa často berie oproti Dňu Matiek ako druhotriedny sviatok - podľa mňa sú oba rovnako podstatné, pretože obaja rodičia si zaslúžia aspoň poďakovanie za to, čo pre nás urobili. Preto vám prinesiem dva tipy na darčeky, ktorými by ste ich mohli potešiť. Prvý je z môjho pohľadu úplne super najmä pre mladšie vekové kategórie, pretože je fakt super a stojí naozaj máličko.  Ziaja je úplne kúzelná značka, pretože myslí naozaj na každého -mladí, starí, deti či muži! Pre mužov má celú líniu, ktorá naozaj stojí za pohľad, ale mňa najviac zaujal hydratačný krém na tvár.


Hydratačný krém pre mužov má zmatňujúci účinok, takže ak vášho tatina (alebo brata či priateľa) trápi mastná pokožka počas dňa, túto jeho funkciu určite ocenia.  Krém má príjemnú (nie hutnú) konzistenciu, ktorá sa fakt rýchlo vstrebáva. Mne (a snúbencovi) sa veľmi páči jeho vôňa - je to taká tá typická vôňa pánskych výrobkov. Je inak celkom osviežujúca, takže krém je veľmi príjemný aj na ranné použitie, verím, že osvieži a trochu preberie. Krém sa cenovo pohybuje do 5€ a to je podľa mňa fakt super cena. Ak to porovnám s drogériovým Lorealom alebo Niveou je to vyslovene polovica. A stále to hovorím - málo ktorý chlap si takéto vecičky kúpi sám, a skoro všetci sa im ako darčeku potešia.

A čo vy a Deň otcov? Kupujete niečo ocinovi? Čo?

Previous
Next Post »

13 komentárov

Pre písanie komentárov
Sweet Elis
AUTHOR
11. júna 2015, 11:06 delete

Já svému tátovi nekupuji nic, bydlí ve Francii a uvidíme se až v létě, takže pro něj možná potom koupím nějaký dáreček. Každopádně tento krém vypadá vážně super, možná se poohlédnu právě po něm. :)

http://sweetelis.blogspot.com/

Reply
avatar
Michael
AUTHOR
11. júna 2015, 16:43 delete

Já si to taky myslím, že je věčná škoda, že je ten svátek tak opomíjený =/

Michael
www.ontheleaf.net

Reply
avatar
Evka G.
AUTHOR
11. júna 2015, 17:06 delete

môj priateľ má práve tento krém, taktiež z tejto rady aj sprchový gél a pochvaľuje si. Hlavne sprcháč :) a tú typickú vôňu máme radi obaja! Inak používa na pleť od Ziaje krém Sensitive.

http://beautybyevka.blogspot.sk/

Reply
avatar
11. júna 2015, 18:34 delete

Ziaju už chci dlouho vyzkoušet. Jinak jako dárek super, i co se pánů týče! :)

Reply
avatar
Skaika
AUTHOR
11. júna 2015, 19:10 delete

Máš pravdu a ak sa musím aj ja priznať tak na deň otcov zvyknem aj zabudnúť :/ A čo sa týka darčeka no ááámen :D Môj ocino jedinú kozmetiku pozná čistú vodu,penu na holenie a sprchový gél,ktoý mu mamina musí kupovať 2 v 1 aj so šampónom lebo mu je jedno a umyje si hlavu aj sprcháčom.

Reply
avatar
Genevra
AUTHOR
11. júna 2015, 20:30 delete

Pro chlapa určitě super dárek. Jen můj tatínek by tento krém v 70 letech asi moc nevyužil. :-D Taky je mi líto, že na den otců se dost zapomíná.
welcometomyworld

Reply
avatar
13. júna 2015, 10:15 delete

wow a ideš ho aj pozrieť?

Reply
avatar
13. júna 2015, 10:15 delete

tak aspoň takto môžeme robiť malú osvetu :)

Reply
avatar
13. júna 2015, 10:15 delete

Sprcháč vonia tiež super, určite ho niekedy ocinovi ešte dokúpim :)

Reply
avatar
13. júna 2015, 10:16 delete

aj môj ocino tiež používa sprcháč a šampón v jednom:) majú to veru praktickejšie tí muži :)

Reply
avatar
13. júna 2015, 10:17 delete

A prečo? veď to sa mu môže sušiť pokožka rovnako :)

Reply
avatar
15. júna 2015, 9:11 delete

U nás se den otců neřeší, ale taťka má v neděli narozeniny, tak mu musíme se ségrou něco vymyslet. Rozhodně bude chtít upéct dort, ale problém je v tom, že se mi vysypalo sklo u dvířek do trouby, takže nemůžu péct :(

Reply
avatar