Kardashian beauty

Kardashiánkam na blogu tuším čoskoro urobím vlastnú kategóriu ako často ich tu spomínam. Ich reality show je podľa mňa jedna z najlepších (a asi aj najlepšia) a tým, že ich sledujem som si za tie roky vytvorila k tomuto ,,klanu" pomerne veľké sympatie. Kardashiánky si za tie roky slávy urobili pomerne veľký business, ktorý obnáša značky oblečenia, parfémov, dekoratívky a aj vlasovej kozmetiky. Väčšina z výrobkov je na Slovensku nezohnateľná až na tie vlasové. Na stránke http://www.nanicvlasy.sk/ dali pred pár týždňami do ponuky pomerne veľký sortiment ich vlasových výrobkov a mňa najviac zlákal suchý šampón.


Ak by mali vlasy kaderníčky odrážať to, aká je kvalitná verím tomu, že ak si nejaká celebrita urobí nejaké svoje výrobky mala by sa s nimi stotožňovať. Nakoľko Kardashiánky majú úúúžasné vlasy v kútiku duše som dúfala, že ich výrobky budú rovnako úžasné. A samozrejme, že fakt, že je táto edícia pod záštitou značky, ktorá má aj CHI pomohol.  
Suchý šampón podľa mňa zaujme už od pohľadu - má krásne čierno/rosegold balenie, ktoré sa v ruke pekne trbliece. Objemovo má 150ml (klasika suchých šampónov) a cenovo sa pohybuje okolo 13€ (čo je bežná cena kaderníckych výrobkov, ešte by som povedala aj že nižšia ako býva u iných značiek). Čo je na ňom naj naj naj naj najlepšie a musím to vyzdvihnúť hneď na začiatku je jeho vôňa! WOW! Baby ten šampón vonia dokonale! Podľa mňa vonia presne ako Chloe Chloe, čo je pre mňa jedna z NAJlepších voňaviek aké momentálne na trhu sú. Hneď ako som zacítila tú vôňu bola to proste láska na prvý pohľad a vedela som, že Macadamia pôjde bokom. Vôňa vo vlasoch vydrží asi 3 hodiny (ale jemnučko, nebije sa s parfémom).


Suchý šampón nielen krásne vonia ale z vlasov fakt vysaje mastnostu a dodá im objem. Účinky sú jednoznačne na jednotku s hviezdičkou. Vo vlasoch nenecháva biely povlak, nechá ich proste objemnejšie, prevoňanejšie a odmastené.

Za mňa bude tento šampón výrobkom roka už len kvôli tej vôni. Ak máte ofinu alebo rýchlo mastiace sa vlasy vrelo odporúčam vyskúšať, je to určite iný level ako Syoss.

A čo vy a suché šampóny? Používate či nie? Pozeráte alebo pozerali ste niekedy nejakú reality show?
Previous
Next Post »

14 komentárov

Pre písanie komentárov
xoxopatty
AUTHOR
17. júla 2015, 10:38 delete

vyzera teda važne skvelo, na moje rýchlo mastniace sa vlasy by bol skvelý :-) Idem sa pozriet na tuto kozmetiku

Reply
avatar
17. júla 2015, 10:52 delete

Klan Kardashians taky miluju, ta jejich reality show je neskutečná věc :D Šampon vypadá dobře, i když já na suché moc nejsem.

Reply
avatar
Ev.
AUTHOR
17. júla 2015, 13:19 delete

Suchý šampón som ešte nemala, no tento vyzerá fakt super! Ďakujem za tip ^^

www.hellomynameisev.blogspot.sk

Reply
avatar
Sweet Elis
AUTHOR
17. júla 2015, 19:01 delete

Jejich reality show nesleduju, ale věřím, že šampon nemusí být vůbec špatný vzhledem k tomu, že mají opravdu nádherné vlasy. Balení vypadá skvostně! :)

SweetElis

Reply
avatar
17. júla 2015, 22:52 delete

Žiadnu reality show nesledujem, ale táto ich by ma zaujímala, nevieš mi poradiť, kde to nájdem? :)

Reply
avatar
miskasiska p
AUTHOR
20. júla 2015, 16:52 delete

Minulý týždeň som bola u kaderníčky a mala tam celú radu vlasovej kozmetiky od Kardashianiek. Som nevedela, že majú aj takéto výrobky :-) Čo sa týka suchého šampónu, tak za mňa je Macadamia zatiaľ top.

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
21. júla 2015, 13:04 delete

Nedávno som si kúpila suchý šampón od Balei ale ked ho miniem asi skúsim tento😊inak kde pozerávaš tú ich reality ?nejako to neviem nájsť:)

Reply
avatar
22. júla 2015, 20:49 delete

Ja som z Balei ani nemala, takže neviem porovnať ale tento, to je proste pecka :)

Reply
avatar
22. júla 2015, 20:49 delete

Ani ja nie! AKá chyba! A je to fakt delo :)) Určite ten najlepší sucháč aký som kedy mala :)

Reply
avatar
22. júla 2015, 20:49 delete

Ja ich pozerám na youtube :)

Reply
avatar
22. júla 2015, 20:50 delete

Inak ale už dlho nešli nové diely, že? Stále čakám :)

Reply
avatar