Len tak, nedeľne


Tento víkend vyzerá super! Popravde, ani by nemohol byť lepší. Včera som bola na super stretnutí blogeriek, kde som opäť spoznala ďalšie super baby a dnes odlietam na ďalšiu dovolenku. Tentokrát jazyk ako aj nátura ostane, akurát nebudem letieť 13 hodín ale len dve. Kto uhádol Španielsko? :)) Vy sa však nemusíte báť, príspevky som si pre vás nachystala, wifi na hotely máme, takže verím, že nikto nepocíti moje dovolenkovanie. A to hlavné, je to celkom krátka dofča, v piatok som späť! Ak navyše sledujete môj facebook uvidíte dovolenkové fotky, ktoré sa budem snažiť pridávať :)

Hovorila som vám, že mám vlastne o dva týždne svadbu? Priznám sa, nijako extrémne to neprežívam, po desiatich rokoch sa mi zmení akurát meno a pribudne pekná obrúčka. Ale teším sa veľmi, veď si založím vlastnú rodinu!


V tomto teple sa mi včera nechcelo napínať závity nad rozmýšľaním nad recenziou, tak vám aspoň ukážem kabelku, ktorú som dostala z http://postovnezdarma.cz/ . Beriem si ju so sebou aj na dovolenku, je malá šikovná a na večeru pri pláži úplne akurát stačí. Páči sa mi, že sa dá použiť aj ako cross body aj na jedno rameno - pekná je proste stále. Na výber bola v piatich farbách, ale béžová mi prišla najvyužiteľnejšia. 

Inak ako ste dopadli z výpredajmi? Ja som sa toto leto trochu utrhla z reťaze a každý týždeň mi hádam pribúdajú jedny topánky. A to sa chystám na dovolenke na Primark, a to bude hotová pohroma!Tak dnes len tak, nedeľne o živote a dobre nálade. Oddýchnite si, tešte sa, že sa tento týždeň trochu ochladí a nezabudnite mi nechať komentár :))

Aký ste mali víkend? Kúpili ste si niečo vo výpredajoch? Kde ste boli tento rok na dovolenke? Plánujete ešte nejakú?
Previous
Next Post »

19 komentárov

Pre písanie komentárov
Sweet Elis
AUTHOR
16. augusta 2015, 10:13 delete

Ta kabelka je opravdu krásná :)

SweetElis

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
16. augusta 2015, 10:57 delete

Krásna taška! :-)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
16. augusta 2015, 11:41 delete

Koľko ste so snubencom spolu? Pochopila som správne 10 rokov? :D v kolkych rokoch ste sa dali dokopy? :) inak planujes nejake clanky o svadbe? :)

Reply
avatar
16. augusta 2015, 13:29 delete

hej pochopila :) sme spolu od 15tich :) Ak by bol záujem o svadobný článok tak určite pripravím :)

Reply
avatar
Ľúbezná
AUTHOR
16. augusta 2015, 14:46 delete

Máš tu nádherné vlasy a ten overal sa mi veľmi páčil aj naživo. Kabelka je úžasná, tiež by som ju brala. A uži si dovolenku! :)

Reply
avatar
Romča
AUTHOR
16. augusta 2015, 17:21 delete

Joj moja, to vážne?? No jak som si to prečítala tak som ožila :D Princezná Bianca sa ide vydať, no to je radostná správa!! Veľmi želám, aby vám všetko vyšlo podľa očakávaní a ja budem očakávať aspoň jednu fotku vo svadobnom :)
Inak kabelka je pekná, také čosi by sa mi momentálne hodilo, aspoň by som mamke prestala kradnúť kabelky. Ja teraz nosím hlavne ruksaky aj do práce aj cez víkendy bo som ako taký cestovatel... :)

Reply
avatar
16. augusta 2015, 21:18 delete

Užijem :))) dám potom vedieť ako dopadla :)

Reply
avatar
16. augusta 2015, 21:19 delete

jeeej Romča ďakujem za krásny komentár, ani nevieš akú radosť mi urobil :) fakt krásne sa čítal! Fotky určite nejaké dám, verím, že fotografka bude šikula :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
16. augusta 2015, 21:32 delete

Uži si dovolenku :)

Reply
avatar
16. augusta 2015, 21:48 delete

ďakujem za krásny včerajšok a musím teda povedať, že naživo si prekrásna a botky na platforme nemali chyby :) budeš krásna nevesta a teším sa na fotky :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
17. augusta 2015, 10:58 delete

Primark chystám taky :) a kabelka se mi líbí, ale víc se mi líbí tvůj overal ;)

http://somethingbykatep.blogspot.cz/

Reply
avatar
17. augusta 2015, 20:49 delete

Kabelka je super, tá farba sa fakt hodí asi ku všetkému :) Uži si Španielsko, snáď tam nebude tak horúco ako nedávno tu :D

Reply
avatar
21. augusta 2015, 17:03 delete

jeej ďakujem a som rada, že sa páčilo :)

Reply
avatar