A už bolo dosť!


A viete čo? Už mi proste došli nervy..Tento mesiac som spotrebovala už druhý očný odličovač a to bola asi taká tá pomyselná čiara mojej trpezlivosti a vraciam sa späť k micelárkam. Tie sú komfortné, veľké a nemusím kvôli nim chodiť do drogérie každý druhý týždeň. Takže sa môžete pripraviť na chvíľkovú pauzu od očných odličovačov a návrat k multifunkčnej pohodlnosti.


A rovno som si povedala, že začnem s niečím čo som ešte nemala - Dermacol hyalurónová micelárna voda. Tešila som sa na ňu už niekoľko mesiacov a konečne prišla tá doba! Micelárka je určená pre všetky typy pokožky a tak ako to už býva odličuje nielen pleť ale aj oči. Juchúú! Inak, ak ste si nevšimli, micelárka obsahuje aj kyselinu hyalurónovú, ktorá bojuje proti starnutiu pleti, pleť spevňuje a vypína, dodáva jej hĺbkovú hydratáciu.

Obsahovo jej nemôžem absolútne nič vytknúť - ja ju používam najmä na oči, kde odličuje naozaj pekne a rýchlo. Ja si oči odličujem tak, že položím tampónik na zavreté oko, počkám 30 sekúnd a následne začnem akoby riasenku z oka ťahať dole (od mihalníc smerom dole). 
Skúšala som ju aj na pleť - a je šetrná a neštípe -proste micelárka ako má byť!


Je to inak ďalší z tých micelárkových obrov - má 400ml a cenovo sa pohybuje okolo 6€.  Verím, že mi vydrží dlhšie ako mesiac dám určite vedieť, keď bude v empties.


Keď som prešla po rokoch naspäť na očné odličovače, čakal som od nich že budú od micelárok rýchlejšie a šetrnejšie. Ale neplatí podľa mňa ani jedno ani druhé- sú proste veľká konkurencia micelárok, ktoré si robia robotu rovnako dobre.

A čo vy? Kupujete si očné odličovače či micelárky? Ktorá micelárka je vaša najobľúbenejšia a ktorá vás sklamala?
Previous
Next Post »

14 komentárov

Pre písanie komentárov
Runa Ars
AUTHOR
6. novembra 2015, 13:18 delete

Já jsem si teď micelárku koupila poprvé, právě tuhle od Dermacolu a už se ke klasickým odličovačům nechci vrátit. Je skvělá! Mně oči pořád slzí a všechno mě v nich štípe, ale tahle micelárka mi je naopak uklidňuje, pleť vyčistí opravdu suprově a makeup stáhne krásně rychle. Dokonce jde skvěle dolů i barva (natírám dřevěnou skříň), kterou mám problém smýt mýdlem, takže bych ji s klidem doporučila i chlapům natěračům. :D Vážně jsem moc spokojená. A skoro neubývá. U nás v DMku teď za 129 Kč, takže není co řešit. :) Jo a nelepí, pleť po ní nemám vůbec napjatou ani vysušenou (a to mám velmi suchou s atopickým ekzémem). Doufám, že ji nepřestanou vyrábět. :)

Reply
avatar
miss.velvet
AUTHOR
6. novembra 2015, 13:48 delete

Odličuje výborně, ale v očích mně hodně štípe, takže ji používám jen na pleť. Je to škoda, protože jinak by byla fajn. Po vypotřebování se vrátím zase ke své oblíbené od Garnier.

Reply
avatar
Genevra
AUTHOR
6. novembra 2015, 17:41 delete

Já mám teď micelárku od Biodermy a asi ji jen tak za nějaký odličovač nevyměním. Tento Dermacol mě moc neláká, ale ráda bych ještě vyzkoušela micelárku od Garnier. :-)
welcometomyworld

Reply
avatar
Nicolland
AUTHOR
6. novembra 2015, 18:03 delete

Presne, micelárky sú skvelé a ja mám najradšej tú od garnier, ktorej som verná :)

Nicol
http://nicolland.blogspot.co.at/

Reply
avatar
6. novembra 2015, 22:22 delete

Pěkná recenze :) dříve jsem taky používala odličovače, ale teď už na micelárky nedám dopustit, zrovna teď mám nějakou od Mixy a je super :)

Nikys beauty blog

Reply
avatar
6. novembra 2015, 23:01 delete

Vyzerá super a dlho hľadám veľký odličovač(micelárku) ktorá nebude štípať v očiach. Musím vyskúšať

inthelaurasworld.blogspot.com

Reply
avatar
7. novembra 2015, 20:09 delete

tak túto vrelo odporúčam :)

Reply
avatar
7. novembra 2015, 20:09 delete

jj Mixa bola tiež super!

Reply
avatar
7. novembra 2015, 20:10 delete

Ja som mala aj Garnier a bol rovnako super:)

Reply
avatar
7. novembra 2015, 20:11 delete

vážne? Juuj tak to je škoda:/

Reply
avatar
7. novembra 2015, 20:12 delete

to sú presne moje slová! Cena za ktorú si ju kúpila je podľa mňa úplne bezkonkurenčná :)

Reply
avatar
8. novembra 2015, 16:16 delete

Mám Garner micelárku a jsem celkem spokojená. Ale voděodolné řasenky neodlíčí.

Reply
avatar
Anna Catchy
AUTHOR
14. novembra 2015, 21:47 delete

Ja se ted odličuju kokosovým olejem, ten je super přírodní a vydrží ti super dlouho !

Reply
avatar