Life is now! La la la la la :))


A už len raz sa vyspíme a bude piatok! Juchúú! Nie, že by som mala nejaký zlý týždeň,ale minulý víkend nebol úplne podľa mojich predstáv, takže by som si to chcela tento víkend trochu vynahradiť. Tak veselšie, pozitívnejšie! Inak- tak ako je krédo tejto voňavky, ktorú som dostala na zrecenzovanie a dnes vám o nej niečo napíšem. K Mexx voňavkám mám inak veľké sympatie, pretože keď som bola malá Mexx používala moja mamina a odvtedy mi proste ostala zafixovaná ako niečo príjemné a dobré.

Strašne sa mi páči krédo parfému, ktoré som spomínala vyššie - život začína v piatok večer, či nie? Vlastne, vône Life is now sú tu, aby vo vás navodili víkendové pocity v hociktorý bežný deň. No pekné, musíte uznať! Každopádne Mexx prišiel s verziou pre mužov (for him) a aj pre ženy (for her), ktoré sú si podobné akurát flakónom. Čo sa flakónov týka ako môžete vidieť sú oba pomerne jednoduché, prídu mi akoby načo riešiť flakón, keď podstatné je niečo iné. Oproti predošlým vizuálom sú tieto odľahčené a jednoduché.

Dámska vôňa sa odlišuje ružovým detailom a pochopiteľne, aj samotnou vôňou. Je to svieža, sladká ovocno-kvetinová vôňa, ktorá je podľa mňa ideálna na jar a leto. Vôňa obsahuje mix guavy, vanilky, kosatca, ľalie.Povedala by som, že je to veľmi príjemná vôňa pre mladšie baby, ktorá nebude nikoho obťažovať, skôr dodá energiu na ten ,,každodenný piatok".


 Kým dámska verzia je príjemná svieža a ľahká pánska je úplný opak. Je to taká tá silná pánska vôňa (ktorú si podľa mňa predstavíte, keď sa povie pánska vôňa) a ovocnými podtónmi. Ja ich tam síce necítim, ale lepšie nošteky by mali zacítiť jablko, ananás a kardamón. A viete čo, ako ju mám teraz na ruke, ten kardamón možno predsa len áno. Pánska vôňa je teda omnoho silnejšia a výraznejšia. Aj tu podľa mňa platí, že je to vôňa pre mladšie ročníky, ktorá podľa mňa okúzli nejednu dievčinu :))


Oba parfémy na fotkách majú 50ml ale existujú aj v 15 a 30ml verziách. Tak ja vám želám krásny a pozitívny štvrtok - nech ho máte ako piatok a nemusíte odrátavať!

A čo vy? Aký parfém máte dnes na sebe? Tiež odpočítavate dni do piatku?

Previous
Next Post »

9 komentárov

Pre písanie komentárov
Zuzanka
AUTHOR
5. novembra 2015, 12:59 delete

Ja aktuálne vzorkujem a vyberám si vianočný darček. Takže dnes je to Versace Eros, dámska verzia. Včera bol Jimmy Choo Exotic a predtým DG The One :)
Mexx som nikdy nemala, ale kamarát používal pánsku a to bola asi jedna z naj pánskych vôní aké som kedy cítila :)

Reply
avatar
Cotton Latte
AUTHOR
5. novembra 2015, 14:59 delete

Od Mexx jsem nikdy žádnou voňavku neměla, ale hodně se mi líbí jejich pásnké vůně :) -L

Reply
avatar
5. novembra 2015, 20:26 delete

mexx vôňe som ešte neskúšala, no kámoška jednu mala a voňala celkom fajn

http://rebelliouslily.blogspot.sk/

Reply
avatar
5. novembra 2015, 23:11 delete

Noooo, tak ty si dojdu minimálně očuchat, hezky jsi mne navnadila :)

Reply
avatar
6. novembra 2015, 15:40 delete

Jimmi Choo planujem ovonat aj ja same dobre recenzie som citala tak som zvedava :)

Reply
avatar
6. novembra 2015, 15:41 delete

daj potom vedieť, či ti voňala :)

Reply
avatar
martha
AUTHOR
8. novembra 2015, 16:23 delete

jeeeeeeeeeeej ja ju mám - teda dámsku, no len v tej 15 ml verzii :( Pravdepodobne ale kúpim väčšiu, pretože sa mi veľmi páči. Vôňa podla môjho gusta :)

Reply
avatar