S Avonon na vianočný večierok


Vianočné večierky, či už firemné alebo študentské sú vždy super udalosťou, ktorá nám dáva možnosť vybrať zo skrine nejaké špeciálne šaty a hecnúť sa pri robení make-upu. Ak teda fungujú trochu inak, ako ten náš - kedy mám na celú prípravu asi 30 minút (čas kedy dôjdem domov a mám do príchodu taxíka, ktorý ma vezme na večierok) . Tak či onak, tento rok ma pekne pripravil na vianočný večierok balíček, ktorý som dostala od Avonu a ktorý obsahoval krásny rúž, lak a odličovacie mlieko. Hneď ako tie výrobky uvidíte, pochopíte, prečo sú úplne vianočné :))


 Jednoznačne top výrobok z celej trojky bola ceruzka na pery Ultra Colour Lip Crayon v odtieni Wild Orchid.  Je to prekrásna akoby ružovo/bordová farba využiteľná či už na špeciálne udalosti alebo na bežný deň. Rúž/Ceruzka je vo forme ceruzky, čo niekomu môže vyhovovať a niekomu nie. Ja som si ten hrot používaním skosila na tvar, aký mi vyhovuje najviac, takže teraz som spokojná. Rúž má výdrž také dve hodinky, potom odporúčam pretrieť. Na perách vyzerá naozaj krásne  a nevysušuje ich. Ja som z farby ako aj konzistencie úplne nadšená a odkedy ho mám nosím ho pravidelne a s radosťou.


Druhá topka bol lak na nechty z kolekcie Magic Effects - Liquid Sequin v odtieni Dazzle. Odkedy som objavila zlupovacie podlaky trblietavé laky už pre mňa nie sú žiaden problém. Lak je zmesou bordových, fialových, čiernych, ružovo-zlatých trblietok, ktoré vytvárajú krásny výsledný efekt. Príde mi to ako vyslovene sviatočný lak a úplne si ho viem predstaviť či už na ten spomínaný večierok alebo na Štedrý večer. 
Ja osobne som pod lak naniesla najprv telový Avon gélový lak, ale je to zbytočné. Lak je strašne silno pigmentovaný a krycí a na druhú ruku som si ho dala bez toho podkladového a výsledok bol úplne totožný. Takže kľudne vám stačí bezfarebný podklad a výsledok bude úplne rovnaký. 
So zlupovacím lakom išiel dole absolútne bez problémov :)
 

Posledný výrobok v balíčku bol čisto praktický -odličovacie telové mlieko. Ako možno viete z mojich príspevkov cca pred rokom som prešla na používanie telových mliek a uterákovú metódu takže mám veľkú radosť. Mliečko som hneď aj vyskúšala a je super. Vonia veeeeeľmi jemne, povedala by som, že ak by ste sa nesnažili, ani by ste nič necítili (a tá slabučká vôňa je svieža, jemná, čistá). Má príjemnú stredne hustú konzistenciu, a na celú tvár stačí jeden a pol pumpičky.

Ja si ho vytlačím na končeky prstov, vmasírujem do pokožky a následne utriem navlhčeným uterákom. Je to rýchle, šikovné a efektívne. 
My máme večierok o 15 dní tak som zvedavá, čo so sebou vykúzlim - ak budem stíhať príspevok na instagrame máte istý.  

A čo vy? Aké sú vaše vianočné vychytávky? Idete na nejaký večierok? Kde? Máte tému?

Previous
Next Post »

20 komentárov

Pre písanie komentárov
Dena S
AUTHOR
25. novembra 2015, 9:36 delete

krásne odtiene! :)

Reply
avatar
25. novembra 2015, 11:29 delete

Ten béžový lak má krásnou barvu :)

Reply
avatar
Anna Catchy
AUTHOR
25. novembra 2015, 12:10 delete

Ty dva laky jsou úplně TOP ! Hlavně ted Nude je úplně parádní :)

Reply
avatar
miss.velvet
AUTHOR
25. novembra 2015, 13:59 delete

Já se na ty pastelky dívala, ještě nevím, jestli si nějakou objednám, ale ten co máš se mi líbí moc:-)

Reply
avatar
Cotton Latte
AUTHOR
25. novembra 2015, 15:33 delete

Líbí se mi teda spíš ten nude lak než ten vánoční heh :D Ale hezký balíček :) -L

Reply
avatar
25. novembra 2015, 16:30 delete

Hezké produkty, krásná barva laku :)

Ili Libertad

Reply
avatar
Cokinelle
AUTHOR
25. novembra 2015, 16:50 delete

laky na nechty sú prekrásne!

Reply
avatar
Sweet Elis
AUTHOR
25. novembra 2015, 17:10 delete

Ta tužka na rty vypadá báječně a na to odličovací mléko už jsem taky minule koukala. Až mi dojde mé, tak asi vyzkouším tohle :)

SweetElis

Reply
avatar
Made by Boy
AUTHOR
25. novembra 2015, 20:43 delete

Ja akurát zajtra idem na vianočný večierok jednej značky s ktorou spolupracujem, tak sa celkom teším :) A potom tesne pred Vianocami (22.12.) ma čaká večierok v práci. Téma zatiaľ tajná, tak som fakt zvedavý! :)

Patrik
http://www.madebyboy.com

Reply
avatar
26. novembra 2015, 8:26 delete

Wow tak to je ake super! To ani neviem na ktorý by som sa tesila viac!

Reply
avatar
26. novembra 2015, 8:26 delete

Je naozaj veľmi príjemné!

Reply
avatar
26. novembra 2015, 17:19 delete

Je fakt krásny súhlas :)

Reply
avatar
Katka
AUTHOR
26. novembra 2015, 21:16 delete

Čo hovoríš na výdrž laku? Mne nevydržal ani jeden celý deň http://mycosmetictests.blogspot.sk/2015/11/zima-v-dekorativke-od-avonu.html

Reply
avatar
26. novembra 2015, 21:45 delete

jeejda to je hrozné :/ mne vydržal 4 dni, ale mala som na ňom zlupovací podklad, čiže nie, že by sa mi lúpal lak ale odpadával celý nalakovaný necht (snáď je to pochopiteľné:)

Reply
avatar
26. novembra 2015, 21:46 delete

sú naozaj super! Ja sa tej mojej neviem stále nabažiť: )

Reply
avatar
26. novembra 2015, 21:46 delete

jj je super aj do roboty ale aj na večierok - taký nevymierajúca elegantná klasika :)

Reply
avatar
26. novembra 2015, 21:47 delete

jj aj veľmi pekne drží!

Reply
avatar