Čo kúpiť na vianoce ocinovi - lacnejšia a drahšia verzia


Ako som sľúbila dnes pokračujem s tipmi na darčeky tentokrát pre ocina. Na blogu som veeeľakrát spomínala, že môjmu ocinovi je strašne jednoduché kúpiť darček, pretože ho poteší veľa vecí. Medzi iným aj kozmetika, čo mi zľahčuje nákupy ešte viac. Nakoľko som si pri poslednej návšteve všimla, že mu  dochádzajú darček bol jasný!Nakoľko môj ocino nečíta môj blog, môžem vám ukázať dve veci, čo mám pre neho pripravené a možno inšpirujú aj vás. Jedna je drahšia verzia a jedna lacnejšia.


Začnem s tou drahšou pretože, tá sa mi predsa len páči o čosi viac. Neviem, ako poznáte voňavky manželov Beckhamovcov, ale sú veľmi príjemné. Nie až tak dávno prišla na trh novinka David Beckham Beyond a ako som ju vôňala v drogérii fakt sa vydarila. 
V prvom rade má naozaj pekné balenie - šedý papierový obal so strieborným písmom (pekné pánske a aj v celku elegantné), ktorý ukrýva ešte vydarenejší flakón. Taktiež šedý a z dola má akoby štvorcový brus.


Najpodstatnejšia je vôňa a tá stojí za to. Je to taká tá typická pánska vôňa s prvkami kože, kardamónu, čierneho korania, vanilky a pačuli. Ak si ju neviete predstaviť, ovoňajte :) predpokladám, že sa vám bude páčiť rovnako! 
Vôňa vydrží pomerne dlho a je príjemne výrazná. Nie je to žiaden bolehlav - pekná, príjemná, pánska vôňa.


Druhý darček je v lacnejšej kategórií, ale to nič nemení na tom, že je super a ocino sa určite poteší. Ak váš ocino, brat, priateľ športuje je podľa mňa vždy príjemné, dať si po športe na seba niečo fresh, ľahké príjemné. A také sú úplne Adidas výrobky. Vždy sa mi páči kombinácia so sprchovými gélmi, ktorá je praktická a znásobí ten voňavý pocit.


Kolekcia Champions Leaguje Star Edition je hádam najvydarenejšia za poslednú dobu, pretože je výraznejšia a dlhšie vydrží. Sprcháč mal doma aj môj manžel, takže mám recenziu s prvej ruky! 
Toaletka má 100ml takže sa s ňou páni môžu oblievať podľa potreby :))Vonia veľmi príjemne, sviežo, čisto ale zachováva si tie pánske tóny - neviem si predstaviť lepšiu vôňu po hodinke squashu! 

A sprchový gél je super doplnok. Tá istá vôňa v príjemnej gélovej konzistencii. U nás doma či už u rodičov,alebo svokrovcov Adidas vždy v nejakej forme je a nie je to len tak, pre nič za nič :)

A čo vy a darčeky ocinovi? Čo pre neho máte? Používal niekto u vás doma niečo z Adidasu?


Previous
Next Post »

14 komentárov

Pre písanie komentárov
Niki
AUTHOR
12. decembra 2015, 9:26 delete

Vďaka za tipy, vždy mám problém s tým, čo kúpiť na vianoce ocinovi. Adidas, aj Davida už mal a sú to fajn vône, takže nejaký kozmetický balíček sa mu určite ujde :)

Reply
avatar
Cotton Latte
AUTHOR
12. decembra 2015, 10:35 delete

Já mám pro tátu hrníček na espresso a kvalitní zrnkovou kávu, protože vím, že přesně tohle mu udělá radost :) Můj táta taky používá sprcháče/deodoranty/toaletky Adidas, takže s tím bych taky uspěla :) -L

Reply
avatar
12. decembra 2015, 12:07 delete

Skvělý tipy! :) Já vždy taťkovi se ségrou nakoupím tolik kosmetiky, že to vždy vypadá, jak kdyby jsme vybraly celé dm. :D :) Jinak podobný článek jsem taky plánovala, protože jsem koupila taťkovi na Vánoce overal z Primarku (chtěl vtipné dárky :D), ale když mi dnes ráno u snídaně řekl, že čte můj blog, tak už článek asi nezveřejním. :D

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
12. decembra 2015, 15:48 delete

Ja tento rok ocinovi kupujem alkohol a nejakú tú kozmetiku, myslím si, že kozmetika je klasika :) a nič sa ňou nepokazí :)

Reply
avatar
12. decembra 2015, 17:17 delete

jeeejda no to potom určite nerob, bola by škoda, keď máš super darček aby došiel o prekvapko :)

Reply
avatar
12. decembra 2015, 17:17 delete

toto je inak super nápad!Môj ocino je tiež kávičkár, takže sa možno budúci rok inšpirujem :)

Reply
avatar
12. decembra 2015, 17:18 delete

tak potom daj vedieť čo si vybrala,keďže máme očividne podobný vkus :)

Reply
avatar
12. decembra 2015, 17:29 delete

Hezký tip :) Kosmetika nikdy neurazí a třeba můj táta má enormní spotřebu voňavek, takže pokud se mu jich sejde víc, má velkou radost :D

Ili Libertad

Reply
avatar
12. decembra 2015, 17:46 delete

Inak aj môj ocino a svokor :) polovičky sú ,,nadšené" keď sa drahý parfém minie za mesiac:)

Reply
avatar
Nikola Mills
AUTHOR
12. decembra 2015, 20:06 delete

Super tipy, ta vůně od Davida mě zaujala, docela uvažuji o tom, že bych jí tátovi pořídila.. :) takovéhle články se před Vánocema rozhodně hodí! :D

Nikola Mills

Reply
avatar
Christi Bene
AUTHOR
13. decembra 2015, 11:14 delete

Pro taťku se mi dárky vymýšlí nejhůř, protože vždycky říká, že nic nepotřebuje a stačí mu jen nějaká maličkost, ale já bych mu vždycky chtěla dát víc. Děkuji za inspiraci. :-)

Reply
avatar
14. decembra 2015, 19:57 delete

Ako vidím, to je univerzálne prehlásenie každého tatina :)

Reply
avatar