Video recenzia so všetkým čo k nej patrí- Bioderma Hydrabio Perfecteur


Ako som cez víkend sľúbila mám tu pre vás utorkové video! Dnes to bude historicky prvé video, ktoré sa bude venovať recenzii produktu a dnes nie hocijakému! Tento týždeň Bioderma na Slovensku predstavuje svoju absolútnu novinku Bioderma Hydrabio Perfecteur. Je to pomerne revolučný výrobok, pretože je to lekárenská báza pod make-up, ktorá zároveň hydratuje, vyhladzuje a čo je hlavné neupcháva póry. Všetko o tom ako funguje a ako s ňou obstál make-up po celom dni uvidíte vo videu :)
 V súčasnosti bázu používam už vyše dvoch mesiacov a úprimne je to najlepšia báza akú som kedy mala. Ja som sa na blogu nikdy netajila tým, že nie som fanúšikom podkladových báz, pretože si pleť po nich dávam dokopy týždeň, ale po tejto báze sa s pokožkou absolútne nič nedeje. Nie je vysušená, vyhádzaná ani nič obdobné. Báza je proste úžasný základ, ktorý zjednotí pleť a pripraví ju na nanášanie make-upu.

Ak aj vaša pokožka zle reagovala na drogériové bázy, máte tu víťaza :)

 Viac info ako vždy na www.bioderma.com. Ja dúfam, že sa vám toto video páčilo a ak áno nezabudnite sa prihlásiť na odber a dať mu páčik :)

A čo vy a bázy? Používate ich? Reaguje na ne vaša pokožka dobre? Sledujete novinky značiek?

Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
15. marca 2016, 22:34 delete

Ahoj, pod videom mas produkty, ktoré si použila a chcem sa spýtať konkrétne na korektor Bioderma sebium - to je aky?

Reply
avatar
15. marca 2016, 23:11 delete

Ahoj, Sébium Al Corector :) samotný korektor som minula tak ešte dopoužívam tú zelenú časť, lebo je fakt dobrá :) staršia recenzia tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/03/recenzia-sebium-al-korektor-bioderma.html

Reply
avatar
15. marca 2016, 23:11 delete

ak potrebuješ aby make up vydržal dlhšie fakt super vec:)

Reply
avatar
Mon Khaai
AUTHOR
18. marca 2016, 9:01 delete

Bázy naozaj nemusím, ale táto je asi jediná ktorá ma zaujala :)

Reply
avatar