Žltou proti únaveAko ste mohli vidieť vo videu o spotrebovaných výrobkoch pred pár mesiacmi som došla o tekutý korektor. Tento deficit som sa snažila asi týždeň kompenzovať klasickým tuhým korektorom, ale pod oči to s tyčinkovým nejde. V domácich zásobách som našla tekutý Freedom korektor, a ten som začala rovno testovať. Korektor je určený hlavne pod oči, kde hravo prekryje kruhy pod očami alebo modrasté zafarbenie. Podľa mňa je škoda obmedzovať ho len pod oči, výborne kryje aj vyrážky alebo iné nedokonalosti. Ja mám korektor v najsvetlejšom odtieni Light, čo je vcelku žltá farba. Keby bol v drogérii ako vzorka asi by ma farba odstrašila, ale pravda je taká, že naozaj pekne kryje a po rozotrení ostane len prekrytá pokožka - nebojte sa, žiadny Mimoň z vás nebude.

Mrknite samé ako vyzerá na pokožke:Korektor sa cenovo pohybuje na stránke http://www.freedommakeup.cz/ pod 3 €, čo je na tekutý korektor v objeme 0,7g naozaj super. Posledné tri týždne ho používam denne a tak ako ho ráno nanesiem, tak ho pekne večer odlíčim. Ak sa odvážite vyskúšať na prvý pohľad trochu strašidelnú farbu, môžete byť spokojné rovnako :) 

A čo vy? Aký korektor sa nachádza vo vašej taštičke? Tuhý? Tekutý? Alebo aj aj?


Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
23. augusta 2016, 0:46 delete

Mám žlutý korektor od Missha,ale už mi pomalu dochází.. :) tak je čas na nový kousek.

Reply
avatar
Naire S.
AUTHOR
23. augusta 2016, 9:00 delete

Mám z těchto barevných korektorů celkem respekt :D I když ta žlutá mě neděsí ještě tolik, jako například zelená :D Já mám obyčejný tekutý korektor, ale pod oči ho nedávám. Nějak jsem tomu nepřišla na chuť a bojím se, že by mi zalezl do vrásek nebo by se mi pak víc rozmazávala řasenka. Ale v poslední době občas kruhy pod očima pozoruju, tak je čas si něco na ně pořídit :D

Reply
avatar
Beautyreports
AUTHOR
23. augusta 2016, 9:55 delete

Korektor vyzerá super, a hlavne za tú cenu... Mňa veľmi trápia drobné modré žilky pod očami a z diaľky to vyzerá, akoby mám tmavé kruhy, a tak myslím, že takýto žltkastý korektor by bol ideálny.

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
23. augusta 2016, 15:16 delete

Ja som skôr na tuhé korektory, pretože tam som sa ešte so zlým nestretla :) ale tiež mám rada tekutý od maybelline (myslím, že je to affinitone), ale zdá sa mi, že sa veľmi rýchlo míňa, a potom keď potrebujem niečo viac krycie tak používam ten extra krycí make-up od dermacolu (taký v zlatej tube), pretože ako make-up sa mi zdá strašne ťažký, ale ako korektor je perfektný :)

Reply
avatar
23. augusta 2016, 22:10 delete

mne sa minul pred dvoma mesiacmi od Missha a bol to veru veľký smútok :)

Reply
avatar
23. augusta 2016, 22:10 delete

veru, to potom je :) nech nevyzeráš unavene :)

Reply
avatar
23. augusta 2016, 22:11 delete

jj podla mna by ti ich pekne prekryl :)

Reply
avatar
23. augusta 2016, 22:11 delete

inak ten mám doma! Uplne som na neho zabudla takze dakujem za tip idem vylovit :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
23. augusta 2016, 22:42 delete

Ja našťastie kruhy pod očami nemusím riešiť, ale fakt by ma táto farba asi odradila :D kryje ale naozaj veľmi dobre!

Reply
avatar
24. augusta 2016, 10:25 delete

asi by som sa tiež nechala odradiť žltou, ale prečo nevyskúšať :)
MakeUpByVeo

Reply
avatar