NYX Intense Butter Gloss


Ten pocit, keď donútite muža aby sa terigal po celom Londýne a zháňal vám dva lesky a potom dôjde, donesie vám ich, povie vám 100x ako nikde neboli a musel ísť aspoň do 5 Boots a potom v pondelok vidíte v Auparku, že o dva týždne NYX otvára predajňu na Slovensku :D No, aj také veci sa niekedy dejú, keď nie ste veštica Teodora a nemáte doma zrkadľovú gulu :)
Na druhú stranu lesky používam už viac ako mesiac a takmer v kuse, takže dnes vám môžem napísať recenziu ako sa patrí :)

Keď išiel manžel na spomínanú služobku, tak som si vypýtala NYX Intense Butter Gloss a dala som mu zoznam 5 farieb, keďže som z veľa videí pochopila, že je to veru chcené ,,zboží". Dobre som aj urobila, pretože nielen, že ich nikde nemali ale aj tam, kde boli boli total rozchytané. Dva sa mu však podarilo ukoristiť tak sa poďte mrknúť na to, aké sú :)


Prvý, ktorý mi ukoristil je úžasná cyklámenová v odtieni Funnel Delight. Za iných okolností by som ju už v tomto období odložila a nechala si ju na leto, ale ten lesk je taký dobrý a farba taký krásna, že jednoducho nemôžem. Farba je neskutočne pigmentovaná, lesky nevysúšajú pery a držia. Za mňa je to ideálna kombinácia a už chápem, prečo ich všade ospevuje toľko ľudí.
Druhá farba je úplne tip top na toto ročné obdobie a mohli ste ju vidieť aj v jesenných outfitoch ,,live" tu:klik . Jej názov je Toasted Marshmallow a je to v celku zvláštna akoby hnedo/bordová. Je to môj jednoznačný obľúbenec, favorit tejto jesene a obávam sa, že aj výrobok na pery roku 2016. Farba je pre mňa čistý skvost, pigmentácia na 1* a veľmi sa mi páči aj pohodlný aplikátor. Tieto dva lesky mi prinavrátili nadšenie k leskom, ktoré ma akosi posledné roky opustilo. 

Na čo treba myslieť je, že sú to klasické lesky. Aj keď majú výnimočnú pigmentáciu držia len do momentu kým niečo nerobíte. Nepriateľom je voda, jedlo a aj čas. Ja si ich pretieram každú hodinu, lebo inak sú bohužiaľ fuč. 


V UK stáli 5 libier a som veľmi zvedavá koľko stoja tu. Aj napriek tomu, že robím v Auparku som bola pokaždé odradená preplneným NYX obchodíkom. Vidno, že NYX si našiel na Slovensku svoju cieľovku, pretože obchod pokaždé keď som išla okolo praskal vo švíkoch.
Na Vianoce som si vypýtala ďalšie farby a som zvedavá s čím všetkým odídem, keď sa raz prenesiem cez to, koľko je tam ľudí. Alebo si počkám mesiac a ten boom možno odíde :)

A čo vy a NYX? Láka vás? Máte doma niečo? Boli ste v NYX obchode? Máte niečo na wishliste?
Previous
Next Post »

12 komentárov

Pre písanie komentárov
19. októbra 2016, 3:00 delete

A very interesting and nice blog.
Greetings from Portugal

Paulo Gonçalves
http://viajaredescobrir.blogspot.com

Reply
avatar
19. októbra 2016, 11:56 delete

A very interesting and nice blog.
Greetings from Portugal

Paulo Gonçalves
http://viajaredescobrir.blogspot.com

Reply
avatar
19. októbra 2016, 13:03 delete

ten druhý tmavý je brutálny :)
MakeUpByVeo

Reply
avatar
Mary Markuš
AUTHOR
19. októbra 2016, 17:55 delete

ten tmavý je krásny a veľmi ti pristane :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
19. októbra 2016, 18:04 delete

líbí se mi oba lesky:) a máš super sestřih, nevím jestli jsem tak pozadu, nebo jsem si nevšimla, že jsi změnila účes, ale pecka! :)

Somethingbykate

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
19. októbra 2016, 18:59 delete

Ty si zmenila pracu ked pises ze robis v auparku? Inak ja mam tiez dva lesky z tejto zbacky inej farby a to odlucovanie je najhorsie asi na tom strasne zle idu tieto matne z pier dole

Reply
avatar
19. októbra 2016, 20:59 delete

ja nemam matne, ale lakaju ma tak teraz neviem ci do nich ist alebo nie, hmmm :) Ja robim v Auparku uz skoro tri roky, cize nie vsetko po starom :)

Reply
avatar
19. októbra 2016, 21:00 delete

zmenila veru :) chcelo to niečo iné :) a ďakujem :)

Reply
avatar
19. októbra 2016, 21:00 delete

ten je aj môj favorit :)

Reply
avatar
Aďa G.
AUTHOR
20. októbra 2016, 21:22 delete

Nádherné produkty, moc ti tie odtiene svedčia :)
Girl with pink nails aj s GIVEAWAY!!!

Reply
avatar