Môj kozmetický vianočný wishlist

Ako každý rok aj tento rok som si pre vás pripravila môj neskromný kozmetický vianočný wishlist. Tento rok mám pocit, že je najnáročnejší aký kedy bol a preto som o to viac zvedavá, čo z neho dostanem :) 


Moje srdce si posledné dva mesiace získali dva nové parfémy. Jeden je z notoricky známej značky z môjho blogu Jo Malone. Odkedy som voňala na letisku parfém Blackberry&Bay tak sa mi o ňom hádam aj sníva. Prekrásna ovocná vôňa ideálna najmä na jar. A preto by som ju mala dostať na Vianoce :) aby som bola o pár mesiacov pripravená, keď začnú kvitnúť prvé stromy :) 


A keďže papier (alebo blog) znesie veľa tak pridám ešte jednu moju úplne, že aktuálnu novinku Diptyque Florabellio. Och! Tak dokonalá sladká ovocná vôňa! Vydrží na vás od rána do večera a podľa mňa si môžete byť isté, že ju budete mať na okolí samé. Ďalší výrobok, ktorý by mi urobil fakt radosť by bol nový make-up. Ideálne, ak by krabička obsahovala Armani Lasting Silk UV. Videla som na neho niekoľko recenzií a vyzerá skvostne. Keď sa má do niečoho s dekoratívky investovať mal by to byť make-up :) Ten je predsa základom pre celé líčenie a vie zo smutnej, zašednutej pleti vyčariť niečo úžasné. A verím tomu, že práve tento Armani to vie. A že toho mám doma veľa na zozname mám už len jednu vec :) MAC Amplified Creme Lipstick. Neskutočne sa mi páči odtieň Up The Amp, ktorý je ideálny na zimu a do tohto počasia. Alebo ešte jeden, taký tmavohnedý, ktorý som videla u Tanyi Burr v jednom z októbrových videí. 

Tak baby :) takto vyzerá moj vianočný wishlist a bude veľmi rada ak mi napíšete čo by z kozmetiky na Vianoce potešilo vás.
Parfém? Rúž? Make-up? Peeling? Dajte vedieť, možno mi sem ešte niečo pribudne :)
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
29. novembra 2016, 12:22 delete

Určite by som chcela vyskušať make-up od Clinique beyond perfecting foundation + concealer :D

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
29. novembra 2016, 20:24 delete

Aj ja som si napísala makeup :) Vo výhľade mám rovno 3 - Clarins Ever Matte, Shiseido Perfect Refining Foundation a Estee Lauder Double Wear :)
a nejaký Jo Malone by tiež nebol na zahodenie :)

Reply
avatar
1. decembra 2016, 22:23 delete

ten teraz veru fičí :) a aj mňa láka :)

Reply
avatar
1. decembra 2016, 22:23 delete

tak ty si si tiež vybrala veľmi nekromne :)))

Reply
avatar
2. decembra 2016, 11:01 delete

Ja ked som videla, aký krásny finix urobí na tvári a ako kryje no kľudne obetujem tie peniaze zaň :D

Reply
avatar