Je 3 mesiace veľa alebo málo?


Zisťujem, že najväčšiu spotrebu mám pri dvoch výrobkoch – make-up a lak na vlasy. Aj napriek tomu, že si kupujem veľké 500 ml laky na vlasy míňajú sa mi jedna radosť. A to by som inak nepovedala, ani že ich používam toľko, ale zdanie očividne klame. Na moju obranu – laky na vlasy úplne zbožňujem! Jeho vôňu (a je mi jedno, či je to cool sladká vôňa, alebo lak na vlasy viď 90 roky) a fakt, že je to akoby pomyselná bodka za celým chystaním sa. 


Posledné mesiace som používala Silhouette Super Hold a keďže mám pocit, že som o ňom nepísala žiadnu recenziu je načase napraviť to. Pri výbere zohrávali hlavnú úlohu dve veci J veľkosť a cena. Lak má 500ml (čiže veľkosť môže byť) a stál okolo 6€ (aj cena bola dobrá). Vonia klasicky lakovo, takže tá bežná vôňa laku na vlasy. Toto inak zbožňujem na Matrixoch (jeden mám práve na ceste), že tie voňajú ako cukríky, žuvačky, koláče J Lak výborne vlasy tužil ale čo bolo super druhý deň boli veľmi pekne rozčesateľné. Samozrejme je treba nanášať 15-20 cm od hlavy, vtedy dôjde k tomu vytúženému efektu – vlasy, ktoré držia ale nie sú ulepené. Za mňa teda výborný kadernícky lak na vlasy, ktorý zoženiete za pár eúr na Notino. Medzi nami ešte, ten vrchnák na ten lak nepatrí :) Balenie je pekné, celo-čierne, môj vrchnák mi akurát padol a čo čert nechcel, ešte sa mi na neho aj podarilo stúpiť, takže som musela vymýšľať iné kreatívne riešenie :)


Inak teraz mi napadlo, že sa vlastne nemám s kým porovnať J veľké balenie laku na vlasy mi vydrží +- 3 mesiace. Je to veľa alebo málo?

Koľko vám vydrží balenie laku na vlasy? Kupujete si malé, alebo veľké balenia? 
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
20. júla 2017, 11:35 delete

ja mam kratke vlasy (teda bok vystrihany a druha strana vlnene paza strih) a tiez to musim lakovat, inak mi nedrzia vo forme...kupujem si Wella (kadernik odporucil) klasicke balenie...a to mi vydrzi cca 3 mesiace +-..takze z tohto uhla pohladu si naporadku - akurat teda, ze aj ja si myslim, ze sa lakujem dost...resp ze by to mohlo byt menej...akurat ze ja fakt potrebujem, aby tie vlasy drzali...inak mam tazke a akoby velmi klzke...ked nemam lak, tak mi ani sponky vo fitku vo vlasoch nexcu drzat :D:D:D....laku zdar! J.

Reply
avatar
Romča
AUTHOR
20. júla 2017, 11:56 delete

...Myslím že môže byť... Asi tiež také tri (možno aj štyri) mesiace. Kupujem Taft, čo je asi jediná vec od Schwarzkopf, ktorá mi vyhovuje. Je 250 ml, čiže taký veľký, ktorý používaš by mi vydržal možno aj pol roka. Teda mne stačí prelakovať len ofinku, nech drží potvorka, a ešte také tie malé vlásky čo vytŕčajú, ale vieš jak to býva, vietor je najdominantnejší kaderník na svete :D

Reply
avatar
21. júla 2017, 22:44 delete

Ešte že som sa opýtala :) hneď sa moje svedomie dostáva na poriadok :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
22. júla 2017, 8:25 delete

Ja mám od Silhouette taký biely a ten je tiež fajn :) ja teda moc vlasy nelakujem, väčšinou necítim takú potrebu, tak shareujeme s priateľom (ten len zafixuje účes :D ) a väčšinou nám 500ml vydrží tak do pol roka. Ale ešte som nemala lak na vlasy ktorý by bol vyslovene zlý, ty áno?

Reply
avatar
Monica Noir
AUTHOR
28. júla 2017, 16:27 delete

Ja mám nejaký kadernícky 400ml lak na vlasy, a mám ho asi rok :D ale niekedy mi lak vydržal maximálne 3 týždne :D

Reply
avatar