Ako krém upraví pokožku za 4 týždňe - Sesderma C-VITMožno ste si všimli a možno nie, ale nie som úplne častý testovač pleťových krémov. Ak strávite niekoľko týždňov v nemocnici a zlupujú vám pokožku začnete mať voči tomu, čo si dávate na tvár v celku rešpekt. Každý krém, ktorý idem použiť musí prejsť mojím malým prieskumom a musím sa vnútorne utvrdiť a ubezpečiť, že by to malo byť ok. Verím totiž ,,sile" krémov a viem, že krém môže byť veľký pomocník ale rovnako môže narobiť veľkú šarapatu. Keď som dostala ponuku na testovanie tejto dvojice od značky Sesderma, veľa prieskumu som si robiť (výnimočne) nemusela, pretože iné krémiky od tejto značky používa moja kamarátka a reálne som na nej videla, aké výsledky jej krém urobil. Takže som sa len potešila, že mi vesmír priniesol na testovanie niečo čo som chcela a mohla som začať. 


Druhá vec, ktorú treba povedať je, že nikdy nezačínam testovať krémiky, ak mám doma nejaké rozpoužívané. Na to sa snažím upozorňovať aj firmy, ak mi chcú krémik poslať, že je možné, že recenzia bude o pol roka. Nikdy neuvidíte výsledky výrobku ak ho nebudete používať dostatočne dlho, takže na toto si fakt potrpím. Táto dvojka prišla v ideálnom čase, pretože som jednak končila jedno balenie a jednak som mala pleť fakt v zlom stave. O mojej po dovolenkovej nestaroslivosti som písala pred pár týždňami a táto dvojka bola práve to, čo ma z tej šlamastiky fakt dostalo. 

Aby som začala možno trochu ešte o Sesderme - je to španielska značka, ktorá vznikla pred 28 rokmi vďaka iniciatíve viacerých dermatológov, ktorý chceli na trh priniesť komplexnú starostlivosť pre rôzne tipy pokožky. V ich portfóliu nájdete veľmi veľa výrobkov - pre každý problém pleti. Ja som skúšala dva výrobky z C-VIT sady, ktorá ich podľa mňa vcelku preslávila, pretože je určená pre unavenú pokožku, problematickú pokožku a pokožku, ktorá javí známky stárnutia. Pre mňa to bola ideálna kombinácia vecí, ktoré sa mi mali zlepšiť, tak som len dúfala, že výsledky budú také ako sa o Sesderme hovorí. 


Ja som skúšala Sesderma C-VIT liposomálne sérum a krém. Priznám sa, že najviac som bola zvedavá na sérum, pretože to malo byť podľa recenzií priam zázračné. Začnem asi krásnym balením, ktoré vyzerá naozaj veľmi luxusne a veľmi málo lekárensky. Je fajn, keď si dá značka, ktorá nestojí málo eúr záležať na to, ako výrobok vyzerá. Kvalitné sklenené balenie s pipetou, ktorá nanáša veľmi dobrý objem produktu.
Samotné sérum je vodovito/gélovité a má jemnú citrusovú vôňu. Stačí naozaj máličko a sérum sa pekne nanesie na celú pleť. Sérum obsahuje najstabilnejšiu formu vitamínu C (3-0-etylová kyselina askorbová) a Sesderma patentovaný ANTIOX BOOSTER systém, ktorý má štvornásobne silnejšie antioxidačné pôsobenie. Sérum s krémom teda, lepšie redukujú voľné radikály, prenikajú do hlbokých vrstiev kože vďaka čomu zvyšujú produkciu kolagénu a jas. Sérum som nanášala len večer a zaschnutí som naniesla krém. Sérum je najprv jemne lepivé ale do minúty zaschne do hladka a pokožku nechá príjemne jemnú a hydratovanú.
Druhý výrobok bol Sesderma hydratačný pleťový krém. Ten som používala každé ráno a večer po nanesení séra. Nielen sérum ale aj krém má krásne balenie. Opäť - mohutné sklo s pekným zlatým vrchnákom. Krém má stredne hustú konzistenciu, ktorá je tiež jemne gélová. Tak ako aj sérum aj krém vonia veľmi príjemne, jemne, citrusovo. Krém chráni bunkové membrány, zadržiavaním voľných radikálov a eliminuje začervenanie, ktoré môžu spôsobiť zápalové procesy na pokožke. 

Po nanesení je pokožka jemná, hladká a vypnutá. Krém veľmi dobre spolupracuje s make-upom, ktorý je bez viditeľných pórov a veľmi pekne potom drží celý deň. 


Čo sa týka samotných výsledkov, lepšie raz vidieť ako 100x čítať.

Začíname týždeň 0

Týždeň 1

Týždeň 2

Týždeň 3

Týždeň 4


Za mesiac sa mi naozaj viditeľne zlepšila kvalita pokožky a pleť sa mi pekne vyhladila a zahojila. Ono to nie je na tej prvej fotke úplne vidieť, ale pred mesiacom som fakt bojovala s pozapalovanou pokožkou, ktorá ma pla a sťahovala. Po mesiaci sú zápaly preč, pokožka je reálne rozjasnená, hydratovaná a je na ňu radosť pozerať. Už dlho som nevidela takéto výsledky, ktoré by sada výrobkov dokázala za mesiac, takže som neskutočne nadšená a vďačná. 

Krém aj sérum nájdete na Notino, a je to po dlhej dobe reálne dvojka, ktorá verím, že vie pomôcť nejednej z vás. Ako som už spomínala Sesderma má viacero radov, takže záleží aj od toho, čo trápi vašu pokožku. Každý si nájde riešenie na svoj problém :) Výrobky stoja okolo 30€/kus, čo nie je málo, ale lepšie 1 drahší výrobok, ktorý pomôže ako 5, ktoré neurobia nič. Krém a sérum sa dajú kúpiť aj v sade, kde potom vychádzajú lacnejšie. 

A čo vy a vaša pleť? Poslúcha? Aký najdrahší krém ste kedy mali? Investujete do kozmetiky? Aký bol najhorší a najlepší krém aký ste kedy mali?
Previous
Next Post »

1 komentárov:

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
26. augusta 2017, 14:33 delete

necakala bz som ale je tam vazne vidiet rozdiel. K.

Reply
avatar