Ak si náhodou neviete vybrať, ktorý je ten pre vás :)


Podľa mňa nie som jediná, komu sa stáva, že stojím v drogérii pozerám na nejaké výrobky a neviem si medzi nimi vybrať. Je pre mňa lepší ten zelený, alebo červený? Tak som si dnes povedala, že vám možno pomôže porovnanie týchto dvoch čistiacich gelov od Ziaja, pretože oba sú fakt lacné a fakt fajn :)

Mojím najväčším obľúbencom z čistiacich gélov vôbec je Ziaja Manuka Tree čistiaci gél. Nevidím rozdiel medzi ním a Sebium čistiacim gélom, takže ak ho niekde nájdem vždy ide so mnou.Je určený pre mastnú a zmiešanú pokožku, ktorú pekne dezinfikuje, prečistí a aj upokojí.  Gél má 200ml a stojí do 5 €. Páči sa mi praktická pumpička s ktorou sa nanáša fakt pohodlne a efektívne. 


Ak máte naopak suchú a citlivú pleť tak potom odporúčam micelárny gél s uhorkou a mätou. Okrem toho, že pekne vonia obsahuje kyselinu laktobionovú, ktorá má veľké hydratačné účinky a pekne upokojuje. Čo sa týka balenia a ceny je to to isté, akurát obsah je iný.

Moja pleť je raz fakt fajn a inokedy fajn fakt katastrofa, takže tieto dva striedam. Pre zlé časy mám Manuku a v lete a časoch dobra micelárne gély. Tak či onak platí, že či si vyberiete jeden, alebo druhý, nikdy to nebude krok vedľa pretože oba sú naozaj super. Ak ste náhodou z tých nešťastných, ktorí Ziaju nemajú nikde v blízkosti tak potom majte na pamäti stránku http://www.fortis-slovakia.com/, kde zoženiete všetko z ich sortimentu.

A čo vy a čistiace gély? Používate ich? Ako často? Ktorý je váš obľúbený?


Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
Zuzanka
AUTHOR
24. augusta 2017, 16:50 delete

Ten s uhorkou a mätou som tiež mala a bol fajn aj na moju mastnú pleť :)

Reply
avatar
Sim
AUTHOR
24. augusta 2017, 19:50 delete

Na okurku s mátou jsem už koukala v drogerii a hned jak dopotřebuji můj stávající gel, tak si pro něho zajdu:)
Sim in the Bubblegum

Reply
avatar
MONNIKA
AUTHOR
24. augusta 2017, 21:31 delete

Od Ziaji jsem měla jen krém na ruce a ten byl nic moc..

Reply
avatar
25. augusta 2017, 15:06 delete

Ja som mala jeden dobry a jeden zly :)

Reply
avatar
25. augusta 2017, 15:07 delete

nie je ti lepsia ta Manuka?

Reply
avatar