Maybelline ColoramaDnes som si pre vás pripravila kratšiu, ale za to výstižnú recenziu J Ukážem vám dva laky, ktoré so mnou trávia toto leto. Oba sú podľa mňa použiteľné celý rok, pretože nie sú ani super tmavé ani super neónové. Oba sú to Maybelline Colorama, čo znamená, že sú dostupné v každej drogérii a za super cenu.

Prvý je môj ultimátny obľúbenec a nosila som ho nielen na rukách ale aj na nohách. Na prvý pohľad možno obyčajná ružová, ale zdanie klame. Je to krásna romantická baby pink farba, ktorá vyzerá fakt pekne. Myslím si, že tým, že ružová patrí medzi najčastejšie farby lakov asi by som na ňu nikdy nepovedala wow, ale na tento si to fakt hovorím. Je totiž pekne a akurát vyvážená.
No veď uznajte samé J Ozaj a je to odtieň 13.Druhá farba je menej romantická, skôr taká serióznejšia. Je to zmes šedej/hnedej/taupe a mne sa neskutočne páči. Ak nemáte radi všetky tie romantické odtiene ružovej, fialovej, cyklámenovej tak toto bude niečo presne pre vás. Ak vás lak zaujal tak potrebujete vedieť len, že sa volá 328.Čo sa mi na lakoch páči je pekné krytie v dvoch vrstvách a super výdrž. Mne lak vydrží (spolu s podkladom a nadlakom) neporušený cca 5-6 dní. Potom príde kritický víkend, ja varím ako diabol a ukazovák a prostredný prst pravej ruky sa mi začnú lúpať.

Tak či onak, ak hľadáte krásnu baby pink alebo serióznu hnedo-šedú, viete, kde ju nájdete J


A čo vy? Aký lak máte dnes na nechtoch? Máte radi Maybelline Colorama?
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
Lena Čerge
AUTHOR
23. augusta 2017, 11:03 delete

Colorama laky mám už dlouho ráda. Na to kolik stojí jsou vážně super ! :)

LenaČerge

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
23. augusta 2017, 20:58 delete

Šedé laky sa teraz dostávajú pomaličky medzi moje obľúbené, takže ďakujem za tip na ďalší :D

Reply
avatar
MONNIKA
AUTHOR
23. augusta 2017, 22:17 delete

Růžový lak vypadá moc hezky :)

Reply
avatar
25. augusta 2017, 14:55 delete

jj presne taká tá najsamsuper ružová :)

Reply
avatar
25. augusta 2017, 14:56 delete

podľa mňa jeseň ich bude úplne plná :)

Reply
avatar