Rýchla víkendová Dermacol GIVEAWAY


Konečne piatok! Že nie som jediná, kto sa teší? A tešiť sa môžete teda poriadne, pretože okrem toho, že nás čaká víkend plný pohody na konci tohto článku navyše nájdete aj rýchlu víkendovú giveaway o super voňavú Dermacol penu do kúpeľa :)
Čo sa samotného víkendu týka ja sa taaaaaaaaaaaaaaaak strašne tešíííím! Minulý víkend sme mali mierne prerábací tak tento bude o to viac relaxačný. Inak k tej prerábke..Už pol roka sme sa snažili objednať si pracovný stôl na mieru u nejakého stolára. Ale! Nájsť v Bratislave stolára, ktorý vám zdvihne telefón alebo nepovie, že si nájde ma vás čas v lete 2018 je v zásade nemožné. Tak sme sa nahnevali, obehali sme všetky nábytky v BA a nakoniec sme to vyriešili v IKEA. Pravdepodobne aj lacnejšie, a minimálne nám skončil stres s obháňaním ľudí pre ktorých ste s jednou malou pracovňou bezvýznamné nič.

Takže tento víkend sa chystám užiť si môj milovaný Matcha Chai (ak ste nevideli video s mojimi obľúbencami nájdete ho tu:klik) prečítať si dobrú knihu a nerobiť nič iné, ako relaxovať :) 


A že som vám v nadpise sľúbila súťaž, že? Tak tu je :) Súťaž sa bude konať na mojom blogu a facebooku tu:klik a jednému z vás pošlem v pondelok novinku od Dermacol - relaxačnú penu do kúpeľa vo vôni Limetka a Hrozno. Dermacol na jeseň opäť poriadne rozšíril svoje výrobky a mimo iných výrobkov pridal aj peny do kúpeľa. Peny majú obrovské 500ml balenia a voňajú presne ako ich sprcháče, takže každý si podľa mňa príde na svoje :) V dnešnej giveaway súťažíte o hroznovú verziu, ktorá je proti stresu, čo všetci potrebujeme :)Jediné, čo musíte urobiť je napísať mi komentár ,,chcem" tu alebo na mojom facebooku (pod súťažnú fotku, bude pridaná poobede, určite ju spoznáte :)

Víťaza oznámim v pondelok na mojom FB, takže či už budete súťažiť tu alebo tam môj facebook sa vám oplatí sledovať :) A rovnako môj Instagram, pretože tam sa o tento penivý zázrak od Dermacolu súťažilo takto pred týždňom
Previous
Next Post »

7 komentárov

Pre písanie komentárov