Už len na pohľad to musí byť super!


Niekedy si hovorím, ako som strašne šťastná, že blogujem, pretože sa vďaka tomu dozviem o toľkých výrobkoch o ktorých by som inak nikdy nevedela. A dnes je to presne recenzia o výrobku, ktorý by som si pravdepodobne nevšimla a bola by to škoda. Neviem ako vy, ale ja keď si idem do drogérie kupovať deodorant - buď vezmem taký, ktorý som už mala a vyhovoval mi (čo je inak v mojom prípade 99% deodorantov) alebo si vezmem ten, ktorý som už mala a je momentálne v akcii :) Nikdy deodoranty neotváram a nevoniam (môže sa to vôbec?). A ešte sa veeeeeľmi málokedy stane (keď sa do drogérie zatúlam a čakám na niekoho alebo na niečo) že si kúpim taký o ktorom som čítala u niektorých z mojích obľúbených blogeriek a verím, že bude dobrý. A ja tak teraz dúfam, že poradím ja vám s jedným, ktorý môže byť prehliadaný, ale je brutal dobrý. 

Reč nie je o ničom inom ako o antiperspirante Dove Powder Soft, ktorý vyzerá cute už na prvý pohľad. Malý, kompaktný antiperspirant v peknom ružovom prevedení. Cool časť prichádza najmä, keď ho otvoríte, pretože vtedy ucítite neskutočne príjemnú a jemnú čistú vôňu. Ale je to ten typ jemnej vône, ktorú by ste privítali aj vo voňavkovej verzii - pretože je to tá príjemná čistota s trochou niečoho jemne sladkého.


Naozaj extrééémne príjemná, jemná vôňa, ktorá neruší a veľmi znásobí pocit čistoty. Deodorant pokožku nedráži a drží pot na uzde celý deň. Tu by som zase rada uviedla ten môj štandardný dovetok, že som taký ten klasický potič a v zásade nenáročný používateľ. Ak deodorant príjemne vonia a neštípe ma, zvyčajne je naše kamarátstvo spečatené. 

Takže naozaj vynikajúci výrobok, ktorý na vás bude čakať v každej drogérií. Určite vyskúšajte :)

A čo vy a deodoranty? Podľa čoho si ich kupujete? Aký používate aktuálne?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Kate P.
AUTHOR
26. októbra 2017, 22:48 delete

Deodoranty si kupuji podle vůně. Aktuálně dopoužívám deodorant z M&S a černé Fa. Momentálně se chci spíše zaměřit na přírodný deodoranty.:) Jinak Dove je super, pěkně voní.

Somethingbykate

Reply
avatar
29. októbra 2017, 11:38 delete

M&S som nikdy nemala - stojí za to?

Reply
avatar