A budú držať aj na Vianoce aj na Silvestra!


Ja som vám už hovorila, že tie laky na vlasy v zásade konzumujem :) Úplne vážne je to výrobok, ktorého mám doma najväčšiu spotrebu a používam ho takmer denne. A ešte jedna informácia - ja zbožňujem používať laky na vlasy :) jednak preto, že poväčšine fakt pekne voňajú a jednak je to pre mňa istota, že vlasy ostanú na mieste ako majú a ja ich nemusím celý deň riešiť. Ak laky nemáte radi a stále si ešte myslíte, že po ich použití sú vlasy zlepené a druhý deň nerozčesateľné, tak prosím vážne vážne vážne začnite robiť jednu vec  - dávať si vážne 20cm odstup laku od vlasov. Niekedy netreba objavovať Ameriku, stačí len robiť, čo sa má :)

No a keďže môj Matrix je preč mám tu pre vás moju aktuálnu vychytávku, s ktorou máte postarané o účes, ktorý vydrží aj Štedrovečerné dopekanie aj Silvestrovskú divokú párty. 
TONI&GUY má super vychytávku Extreme Style Creation lak na vlasy, ktorý veľmi ľahko nájdete v drogérke - má pekné fialové balenie :) Lak odporúčam v stupni spevnenia 5, čo je naozaj, že brutal pecka, ktorá vydrží reálne všetko. Vietor, dážď, sneh a aj tancujúcu makarenu :) Ja som ho mala vo vlasoch keď som bola počas snehovej fujavice vo Viedni a kým make-up som si večer moc nevidela, vlasy držali ako na stužkovej :)


Lak vonia tak krásne kadernícky, lakovo - čo je taká tá stará dobrá klasika. Viete, ako keď sa človek teší, že nájde púder, ktorý vonia ako púder alebo rúž, ktorý vonia ako rúž :) Teraz len dúfam, že tejto super hlbokej myšlienke chápete :)


Za mňa jednoznačný MUST HAVE nasledujúcich dvoch týždňov :) Lepšie na Silvestrovskej párty riešiť, kto je ten pohľadný mládenec tam v rohu (vy nie ja :) ja budem maximálne hľadať môjho pohľadného manžela :) ako to, či vám vlny prežili cestu taxíkom.

Užite si ešte piatok a potom máme VIANOCEEEEE!!

A čo vy? Darčeky nakúpené? Pobalené?
Previous
Next Post »

3 komentárov

Pre písanie komentárov
22. decembra 2017, 21:15 delete

Práve mi dochádza lak na vlasy, vďaka za nový tip. :)

Rebelliouslily

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
29. decembra 2017, 10:22 delete

Uz ho mam a je fakt super!

Reply
avatar