Viete, že Vianoce majú byť no stress, že?


Odkedy nebývam doma riadim sa pravidlom - zákaz vianočného stresu. Teraz si to prečíta moja mamina a bude ma preklínať v hlave, že aký stres som už len mala, keď som bývala doma :) Žiaden mami, naozaj žiaden, ale neverila by si, aké som mala výčitky, že si všetko robila sama, pretože s Vianocami je robota nad hlavu a ty si proste najsamšikovnejšia :) No a odkedy som teda pani domu ja, tak si aktivity naplánujem tak, aby som mala všetko pripravené v predstihu a aby som nasledujúce tri dni nemusela robiť nič iné okrem vyjedania sladkého a pozerania všetkého, čo ide na TV Doma. Okrem toho sa chodíme nachvíľu prejsť vonku, aby som mala dôvod poskúšať všetky nové malovátka, ktoré mi pribudli a doma sa hýčkam o sto šesť. Hýčkanie začalo teda už pred Vianocami,aby som bola zrelaxovaná už počas našej Štedrovečernej parády. Masky sú samozrejme nevyhnutnosť a tak vám dnes môžem napísať o jednej, s ktorou ide relax ešte ľahšie ako s TV Doma :)Asi ju teda možno aj väčšina z vás pozná, ale pre mňa bola Freeman Anti Stress Clay Mask novinka. Teda relatívna novinka :) Pred pár rokmi ju recenzovala Dulce Candy a mne sa strašne páčila. Tá šmolkovo modrá je radosť pre oči a reálne vám zlepší náladu. Okrem toho, že je maska vizuálne pekná je určená pre prečistenie pokožky, hydratovanie a rozjasnenie.

Pocit zrelaxovania dodá aj fakt, že vonia veľmi pekne, čisto a sviežo. O a aby som nezabudla! Pomyselnou čerešničkou je neskutočne príjemná konzistencia, ktorá sa fakt dobre nanáša - po pokožke sa krásne kĺže, jemne chladí a počas toho cítite ako pleť oddychuje. Maska pôsobí 10 minút a potom ju zotrietre uteráčikom.


A výsledok? Vy ste zrelaxované (a podľa mňa aj pobavené), pleť je čistejšia, jemnučká a nafufňaná a môžete si užívať deň. Na Notino stojí čosi cez euro a radím vám mať pri sebe niekoho, keď ju budete používať. V jednom balení je jej toľko, že sa dve hravo rozdelíte.

A čo vy? Oddýchnuté? Alebo by to chceli ešte ďalšie dni na relax?
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
Dendy
AUTHOR
27. decembra 2017, 9:38 delete

Jeste by ti chtelo par dni, ale nejde to, nebot mam dnes smenu v praci. :/ vanoce utikaji neskutecne rychle, clovek objede rodinu a je po nich. Coz je velka skoda. Ja se vanocema nestresuji. Ackoliv bydlim sama.

Reply
avatar
27. decembra 2017, 9:44 delete

Jéé tuhle masku mám, ale celé balení. Moc ráda ji používám. Připadám si jako Šmoulinka a navíc maska krásně voní. BEAUTYPUSINKA

Reply
avatar
29. decembra 2017, 10:21 delete

jj úplne stebou súhlasím, ja by som rovnako ešte prijala zopár dní!

Reply
avatar
29. decembra 2017, 10:21 delete

Inak ja som tak veľmi spokojná, že sama zvažujem celé balenie :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
1. januára 2018, 21:35 delete

Momentálně bych potřebovala tak měsíc relaxu. :-) Tu masku jsem měla doma, mám tyto masky moc ráda.

Somethingbykate

Reply
avatar