Nová láska na poličke Jo Malone English Oak and Hazelnut


Dlho mi to teda nevydržalo nekupovať si parfémy :) Ale na moju obranu, vedela som, že Vianoce sa budú niesť v nekozmetickom duchu, takže to beriem tak, že som si urobila radosť sama sebe :) Vedela som, že moje srdce poriadne zaplesá pri Jo Malone parféme, ale dilema bola pri ktorom. Zvažovala som medzi dvomi - Blackberry and Bay a Nutmeg and Ginger. Každá úplne iná, ale zároveň každá neskutočne výrazná, nezvyčajná a veľmi príjemná. Ale poznáte to, človek plánuje a nakoniec skončí s niečím úplne iným. Niekedy na jeseň Jo Malone vydal ďalšie novinky medzi ktorými bol English Oak and Hazelnut - a ja som vedela, že toto je ono - tú proste musím mať. 


Prekrásna, výrazná drevitá unisex vôňa, ktorá sa absolútne nepodobá na nič, čo poznáte. Je to vôňa, ktorú strašne ťažko identifikujete, ale pre mňa to bola jednoznačne láska na prvý ňuch. Tým, že je unisex a drevitá je vhodnejšia na zimu a jeseň - takže teraz je ideálne obdobie. V zložení je celkom výrazný aj céder.

Za mňa proste ďalší skvost na mojej poličke, ktorého sa ale že vôbec neviem nabažiť :) Tak si ho aj trochu šetrím, lebo veď viete, sú to také moje malé špecialitky :) Inak na našich e-shopoch je táto novinka bohužiaľ stále nedostupná tak odporúčam buď Douglas vo Viedni alebo Jo Malone obchody. Cena je okolo 106 €.

A čo vy a parfémy? Doniesol Ježiško? Ktorý?
Previous
Next Post »