Peter Thomas Roth - poznáte?


Ak sledujete moje súťaže tak tam veľmi často vidíte značku Peter Thomas Roth. V poslednej dobe som si uvedomila, že o tejto značke bohužiaľ veľa ľudí na Slovensku nevie a je to fakt fakt škoda. Celá filozofia značky je podľa mňa celkom zaujímavá - Peter značku založil pretože potreboval liečiť svoje problémy s pretrvávajúcim akné a z malej pleťovej značky postupom času vznikla fakt veľká celosvetovo uznávaná spoločnosť, ktorá ponúka fakt veľa pleťovej, telovej ako aj vlasovej kozmetiky. 
Ja som značku spoznala práve na základe jeho línie pre problematickú pokožku ešte pred rokmi, kedy som si kupovala jeho pleťové mydlo. To mám inak momentálne objednané, takže keď mi dôjde, môžem pripraviť recenziu. Ako sa mi pleť zlepšovala prešla som na jeho vlasovú kozmetiku a keď si chcem dopriať tak aj telovú. A čo je najzaujímavejšie, ide v zásade o maďarskú značku, pretože Rothovci kedysi vlastnili viacero maďarských kúpelov a vodu do svojich výrobkov čerpali práve odtiaľ. Zoznať túto značku nebolo úplne najjednoduchšie (ja dávam manželovi zoznam, keď je na služobke) ale zistila som, že tie top výrobky má aj Notino. 


Top topov top sú pre mňa ich Mega Rich šampón a Mega Rich kondicionér. Mám ich neskutočne rada na cesty, pretože sami o sebe urobia vo vlasoch taký brutálny objem, že vy si vlasy nepotrebujete nijak špeciálne fúkať, aj tak budú objemné až až. 
Okrem toho, že vlasom dodajú brutálny objem nechajú ich krásne lesklé a hebké vďaka obsiahnutým vitamínom C,E a B5. Šampón a kondicionér vonia veľmi príjemne citrusovo - a to vám dodá taký ten príjemný pocit čistoty a sviežosti. A ako som spomínala, že keď si chcem dopriať trochu luxusu mám doma aj sprchový gél - Mega Rich Body Cleanser. Veľké balenie má 250ml a stojí okolo 25 €, čiže si viete predstaviť asi akou rýchlosťou taký produkt míňam. Čo je na ňom však úžasné sú dve veci - jednak absolútne skvostná, jedinečná a svieža citrusová vôňa a jednak to, ako šetrný je sprchový gél voči pokožke. Aby som upresnila - tých 2x :) čo som ho doma mala, som si ho vždy kupovala na letnú dovolenku pretože je veľmi jemný a citlivý voči spálenej a slnkom namáhanej pokožke.  Pokožku očistí a vyživí - čo potrebuje naozaj každý, kto sa so slnkom až tak nemá rád :)

Tak dúfam, že som možno priniesla niečo nové a môžete sa tešiť na zajtra :) Čaká vás jedno veľmi očakávané video :)

A čo vy a PTR? Poznáte? Akú značku používate, ktorá nie je až taká známa, ale je fakt super?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
6. januára 2018, 14:57 delete

tiež vôbec nepoznám túto značku, ale podľa tvojho rozprávania vyzerá naozaj super a kvalitne <3

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
7. januára 2018, 12:12 delete

Vyzerá zaujímavo, idem si popozerať sortiment. Možno konečne nájdem "svoj" šampón :)

Reply
avatar
8. januára 2018, 21:54 delete

Sú fakt vynikajúce a úžasne voňajú!

Reply
avatar