Super preplesk! NYX Empowered nahradil Lip Lingerie!!


Poznáte to, že si myslíte, že ste našli najlepší výrobok na svete a že ho už nikdy nič nenahradí? Ja viem, že to znie extrémne vznešene, teatrálne a celkom neuveriteľne, ale chápte ma v jednom - 2 roky!!!! som nenašla nič lepšie, čo by ma nadchlo viac ako NYX Lip Lingerie lesky. Tie farby! Tá konzistencia! Tá výdrž! A potom.. potom som vyskúšala NYX Super Cliquey a zrazu viac ako po Lingerie siaham po tejto brutálne dobrej vecičke.  Aby ste ma rovno na začiatku chápali - sú to dva úplne odlišné produkty - len je to, ako keby som po roku nosenia nohavíc zrazu začala nosiť sukne :) Úplne iný výrobok, úplne iná farba, úplne iná konzistencia - ale s brutálnym výsledkom. 


Čo je na Super Cliquey úplne iné (a podľa mňa si to buď zamilujete alebo to budete úplne neznášať) je aplikátor. Keď rúž otvoríte čaká vás slzičkový aplikátor, s ktorým si veľmi jednoducho a precízne nanesiete rúž na pery. Mne sa to straaaaaaaaaaaaašne páči a príde mi to brutálne praktické. 

Inak ako z názvu vyplýva - rúž používate tak, že si ho ,,vyklikáte" hore (ako niektoré korektory) a následne pohodlne nanesiete. Ja mám doma rúž vo farbe Empowered - čo je taký mix hnedej/bordovej/gaštanovej. Rúž je matný a nenormálne pigmentovaný. Konzistencia je inak druhá vec, ktorú na výrobku zbožňujem - rúž je nezvyčajne hutný (znie to divne uvedomujem si to) ale aj vďaka tomu pery nevysušuje (a to hovoríme o matnom výrobku). 

A do tretice všetko dobré - výdrž! Rúž znesie jedlo, pitie a vydrží neporušený cca 3 hodiny. Krásna, výrazná matná farba, ktorá sa nedá nezamilovať!Ja som sa úplne zamilovala a garantujem vám, že pri jednej farbe určite neskončím. Fakt neviem, ako to v NYX robia, ale podľa mňa sú abolútne neprekonateľní vo výrobkoch na pery. Nemala som fakt ešte ani jeden, ktorý by bol čo i len priemerný a čím viac od nich skúšam tým viac nechápem. Inak ak vás láka kúpiť si teraz niektorý z NYX leskov možno vám pomôže video, ktoré som o nich natočila ešte niekedy na jar :) Tam uvidíte to moje nadšenie aj naživo :)))A čo vy a takýto tvar aplikátora? Hot or not? Aký je váš top obľúbený NYX produkt?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
10. januára 2018, 17:57 delete

Rúž má užasnú farbu, presne takú, akú mám rada ! ❤ xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
11. januára 2018, 21:14 delete

Dnes kupene! Diiiiik

Reply
avatar