Oooooomnoho lepšie ako čokoláda!Našťastie nepatrím k tým ľuďom, ktorých dostane do kolien čokoláda. Nikdy v živote sa mi nestalo, že by som zjedla celú čokoládu naraz - po 4 kúskov mám vcelku dosť. Na druhú vždy ma dostane do kolien, keď vidím novú hnedú paletku. A dosť mám, keď ju mám u seba doma na poličke :) A ak nastane kombinácia, že paletka je lacná a od značky, ktorú poznám a uznávam uhuhuuuu to sa kliká objednávka rýchlejšie ako jem tie 4 kúsky čokolády. 

Takže vás potom asi neprekvapuje, že do mojej zbierky 100 shades of brown :) pribudol nový, tentoraz vyslovene chutný kúsok z dielne Make-up revolution - Naked chocolate paletka. Vlastne, aj by vás to trochu prekvapiť mohlo - prečo som ju nemala už dávno doma.


Tá paletka je totiž ultimátny skvost! Vyzerá ako tablička bielej čokolády, čo je fakt neprehliadnuteľné, či už na e-shope alebo na mojej poličke. Strašne pekné dizajnové balenie, ktoré je nielen oku lahodiace ale ja byteľné na cesty. Fakt kvalitný plast, ktorý niečo vydrží (na rozdiel od raz tak drahého Sleeku, grrrr).

A to to najväčšie kúzlo ešte len príde! Otvoríte paletku a jednak vás čaká brutálne veľké zrkadlo a jednak 16 skvostných tieňov. Paletka mixuje matné tiene, lesklé tiene, rozjasňovače - všetko v absolútne skvostnom pomere. 

Kvalita tieňov je dokonalá (ale to som vedela, pretože je to moja 6 Make-up revolution paletka). Tiene sú brutálne pigmentované, mastné a krásne držia celý deň. Je jedno či ich nanášate syntetickými štetcami, hubičkovytými štetcami alebo prstom - krásny výsledok máte zaručený tak či onak. Ak ste tiene od Make-up Revolution nemali je to fakt neskutočná chyba - sú to najlepšie tiene v pomere cena kvalita, aké nájdete. Naozaj radím odvážiť sa a začať kľudne touto prekrásnou paletkou. Stavím sa s vami, že nikto nebudete ľutovať.

Ozaj a ešte jedna čerešnička k paletke! Ona fakt vonia! Naozaj vonia jemne ako biela čokoláda! Čo už je viac cool?
A poďme na jednotlivé tiene:


0, Smoothly
1, Divine
2, Mocha Lover
3, Dipped
4, Choc- fest


5, Adorable
6, Buttons
7, Frosted Choc
8, Delight
9, Sweet Shop
10, Sugar11, Double Dip
12, Tob-le-rone
13, Wonka
14, Milky
15, Way

Za mňa je to teda naozaj oooooooooooooomnoho lepšie ako čokoláda! Ak by boli Vianoce poradila by som vám, nech paletku kúpite každej kamoške vo vašom okolí a teraz vám poradím - kúpte ju sebe :) 100% budete brutal nadšené, pretože je to naozaj pecka v prekrásnom obale. Na https://www.parfemy-elnino.sk/ stojí okolo 8€ - čo je fakt super cena za 16 absolútne skvostných tieňov. Na zahodenie inak nie je ani ten aplikátor :) tak to berte ako čerešničku navyše :)

Čo vás naposledy v kozmetike brutálne zaujalo? Čo ste si naposledy kúpili? Páči sa vám táto paletka?
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
22. februára 2018, 7:30 delete

Už po nej pokukujem asi rok-dva a stále som sa nerozhýbala ku kúpe :)

Reply
avatar
Pampeliška
AUTHOR
22. februára 2018, 16:43 delete

Uplne suhlasim! Mala som verziu "horka cokolada" ;-) a bola uzasna.

Reply
avatar
22. februára 2018, 18:42 delete

Tak tuto paletu by som naozaj prijala radšej ako čokoládu, vyzerá veľmi dobre:)
Krásne farby

Reply
avatar
23. februára 2018, 22:17 delete

ked sa raz rozhybes budes totalne nadsena!

Reply
avatar
23. februára 2018, 22:18 delete

aj taka je? kde zijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem????

Reply
avatar
23. februára 2018, 22:18 delete

ze? je uzasna a nepribera sa z nej :)

Reply
avatar