OOOOOOOOOOOOOOOOO ďalšie lacné sprchovacie peny!!!!


Ak sledujete môj blog nejaký ten piatok tak viete, že MILUJEM sprchovacie peny :) a našťastie sa s nimi teraz úplne vrece roztrhlo, takže ak sa vám nechce dávať 9 € do Rituals dnes tu mám pre vás jednu extrémne vydarenú drogérkovú aletrnatívu, ktorú by ste jednoznačne mali poznať! Dove vydal tri absolútne skvostné peny, ktoré sú našlahanejšie ako šľahačka vo Wagneri, voňavé ako parfémy vo Fann a nestoja vôbec veľa! 

Podľa mňa výber vôní s ktorými prišli je úplne super, pretože každá z vás si nájde tú svoju - aj keď úprimne, držím palce, pretože jedna je lepšia ako druhá :) V ponuke je kokos, ruža a argán. Aj keď si podľa mňa poviete, že si viete úplne predstaviť ako voňajú, čítajte ďalej, pretože samé budete prekvapené, aký šmrnc tomu Dove dal! 

Sú dve extrémne dôležité veci, ktoré by ste si mali na penách všimnúť:

1, ovoniate ich tak, že pošúchate prstom po nálepke, ktorá je na vrchnáku - tá je navoňaná, takže ľahko ucítite, čo vám vonia a čo nie2, sú to aj peny na holenie - takže sú veľmi šetrné a jemné voči pokožkeAk by ste sa ma opýtali, ktorá je moja najobľúbenejšia, každý týždeň by to bola iná. Dnes je to kokos, zajtra to bude ruža :) Každá je fakt jedinečná a brutálne krásna. Čo musím ešte naozaj dodať je, že majú neskutočne nadýchanú penu, ktorá sa krásne kĺže po pokožke a vôbec nevysušuje. Zase to umocňuje taký ten relaxačný pocit z kúpania :) proste mňam!

Ako som sľúbila len v krátkosti vám napíšem o každej z nich :)Najvýraznejšia je podľa mňa kokosová - tú je cítiť v kúpeľni hádam ešte aj dve hodiny po sprche. Krásna vanilkovo/kokosová vôňa, ktorá vám pripomenie leto a krásne pozdvihne náladu.Najzaujímavejšia je pena s argánovým olejom, pretože tá vonia vyslovene luxusne ako nejaký parfém. Mne neskutočne pripomína výrobky z Macadamiovým olejom - je to jemne orechovo/vanilková parfémová vôňa. Táto je podľa mňa super ako darček, pretože je to luxus v 200ml nádobe. A do tretice tu máme najsviežejšiu penu s ružovým olejom. Ruža je veľmi ľahko identifikovateľná a je krásna, výrazná ale zároveň svieža a neobťažujúca. Táto pena je najviac ženská a romantická. 

Najťažšie je vybrať si :) tak aby ste neskončili s tromi ako ja :) Sú fakt super a sľubujem, že sprchovanie nadobudne iný level :)

A čo vy a peny? Ktorú ste už skúšali? 
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Martina
AUTHOR
9. marca 2018, 22:53 delete

Myslím, že tu kokosovou pěnu nutně potřebuju. :-)
welcometomyworld

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
10. marca 2018, 21:37 delete

Uuuu, vyzerajú veľmi dobre!

Reply
avatar
12. marca 2018, 20:30 delete

je ultimátne brutálna :)

Reply
avatar