Doslova zázračná Navia


Veľakrát som to na blogu spomínala, ale dovolenka je pre mňa vždy príjemný čas, kedy sa púšťam do testovania novej kozmetiky, pretože mám na to viac času a povedzme si pravdu, aj chuti. Neviem, či je to osud alebo čo :) ale párkrát sa mi už stalo, že ma to, že som si na dovolenku brala výrobky na testovanie dosť zachránilo. Paradoxne túto dovolenku to skončilo presne tak isto, keď som si kúpila absolútne otrasné odličovacie obrúsky a jemne pripiekla tvár. So sebou som našťastie mala Navia čistiaci gél na citlivú pokožku a teda poviem vám, je to jeden brutálny výrobok.

Pôvodne som mala v pláne zbaliť si tento gél do pôrodnice, pretože má 30ml a je určený pre citlivú pokožku, ale obľúbila som si ho tak strašne, že som ho musela začať používať a viem, že keď ho miniem idem rovno do druhého balenia. 

Čo je na ňom absolútne skvelé je, že obsahuje mix olejov (mandľový, pupalkový a jojobový), ktoré sú k pokožke šetrné, chránia ju a bránia v jej vysúšaní a pnutí. Ale poďme poporiadku :)


Gél vyzerá na prvý pohľad úplne normálne a nič nenasvedčuje tomu, že bude o niečo špeciálnejší ako iné gély. Ale! Na prvé vytlačenie vás zaujme príjemná, prírodná vôňa, ktorá pôsobí ukľudňujúco a čisto. Keď si ho vytlačíte čaká vás priehľadný gél zvláštnej konzistencie. Gél sa nanáša na navhlčenú pokožku a pri styku s vodou jemne zmliečnie. A teraz ten zázrak!

Potom, ako ho nanesiete na pokožku na pleti nechá jemný film, ktorý je na prvé použitie jemne zvláštny (lebo vás to zaskočí) ale keď si na neho zvyknete je to ultimátne príjemné. Pokožka je vďaka tomu filmu totiž hydratovaná, vláčna, nepne a nie je suchá. Neviete si predstaviť tú úľavu, keď si umyjete spálenú tvár a potom vás akoby mihom prsta nič neštípe, máte len čistú, jemnú a hebkú pokožku. Na tvár potrebujete len jednu pumpičku, takže gél sa (aj napriek malému baleniu) míňa veľmi pomaly. 


Aj napriek tomu, že ja som sa do gélu zamilovala počas môjho spálenia pokožky :) vrelo ho odporúčam každému, kto má suchú pleť. Tá šetrnosť a hydratácia je výnimočná a keď k tomu pridáte ešte to, že je to slovenská prírodná značka proste nie je o čom :) Ja mám gél zo stránky https://www.krasnakazdyden.cz/, kde stál okolo 9 €. Navia tam má neskutočne veľký sortiment s veľkým množstvo čistiach gélov - takže nech už máte akýkoľvek typ pleti verím, že si nájdete to svoje pravé orechové :)

A čo vy a lokálne značky? Ktorú máte radi? Alebo ktorú ste skúšali? Dulcia? Navia? Soaphoria? Mylo?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
11. mája 2018, 10:19 delete

Tak tento produkt vôbec nepoznám, ale ďakujem za tip ❤ xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
13. mája 2018, 8:03 delete

Ja používam každý večer a ráno detsky gél od Babylove, je ho 500 ml a stojí okolo 3 eur a je super. Krasne voni, vyčistí a vôbec ma po ňom nepne pokožka :) a niekedy kupujem detskú umývaciu penu od Bupi :) pre mňa sú toto top výrobky na odlúčenie, umytie a vycistenie. :) Ako posledne si cistim Biodermou a tamponik je uplne čistý ;)
Veronika

Reply
avatar
14. mája 2018, 21:12 delete

Nepoznam a vsetko vyskusam! Inak ja pouzivam klasicke Bupi mydlo roky rokuce na tvar na docistenie (striedam s roznymi bahennymi, ale Bupi je vzdy vzdy vzdy doma v zasobe) radili mi to este ked som bola s akne v nemocnici a nedam na neho dopustit :)

Reply
avatar