Pomáha Bi-Oil v boji proti striám?Odkedy prišiel Bi-Oil na náš trh tak som vedela, že keď raz budem tehotná, toto bude výrobok, ktorý si kúpim. Neexistuje podľa mňa viac sprofanovaný olej, ktorý by mal byť proti striám a mal by spevňovať a hydratovať pokožku. Čo treba povedať je fakt, že zatiaľ nemám ani jednu striu (klop,klop,klop) brušisko mám teda riadne :) ale od druhého mesiaca nebol jeden deň, kedy by som sa reálne nenamastila. Či mi bolo zle, či som bola unavená - vždy som išla spať mastná ako topinka :) Tak dúfam, že to takto potiahnem do úspešného konca :) a vy sa určite môžete potom tešiť na jedno veľké video, kde vám porovnám všetky oleje, ktoré som mala ( v tomto momente okolo 10). No, ale poďme na samotný olej :) Olej sa dá kúpiť vo viacerých veľkostných prevedeniach, ja som išla do 125ml, čo stálo na Notino okolo 11 €. To je inak podľa mňa zlatá stredná cesta, pretože s touto veľkosťou si už viete poriadne otestovať, či vám vyhovuje a či si ho kúpite nabudúce, alebo nie. Olej je balený v plastovej tube a má jemnú lososovú farbu. Ja ho používam len na bruško a prsia, ale podľa popisku by mal byť rovnako zázračný na pleť - mal by ju zjednotiť, zoceliť jazvy a regenerovať. Na toto využitie ma neláka, to mi už príde lepší prírodný šípkový olej, ktorý stojí rovnako a viem, že zloženie je 100% super pre moju pleť. 


Olej má klasickú olejovú konzistenciu :) má príjemnú vôňu - jemná, čistá a keď sa budete veľmi snažiť možno tam zacítite Niveácky podtón :) Nanáša sa tak ako každý iný olej, ktorý nemá pumpičku - neprakticky :) tečie všade takže treba s ním narábať rýchlo aby vám nenakvapkal na zem a nevyhadzovali ste peniaze na hydratovanie kúpeľňových kachličiek. Čo sa týka tej hydratácie tá sa nedá oleju uprieť - pokožku hydratuje naozaj krásne a mne ho bohate stačí používať raz denne. Pokožka je vláčna aj celý nasladujúci deň a vôbec nepne. A verte mi, že keď vám rastie bruško, keď nie je dostatočne hydratované cítite to. Pnutie je fakt nepríjemná vec. Navyše olej schne naozaj rýchlo, takže nemusíte čakať v kúpeľni 10 minút, kým si môžete dať pyžamo. Na oblečení nezanecháva fľaky.

Výsledok? Strie nemám :) pokožka nepne, je pekná, jemná a hladká, takže spokojnosť. Olej sľúbil, čo mal, tak nech to už len dotiahnem do zdarného konca :)

A čo vy a Bi-Oil? Mali ste ho? Dávali ste si ho na telo alebo pleť? 
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
15. mája 2018, 21:15 delete

Tesim sa na porovnavaci clanok o mazadlach ;-) pre mna aktualne, tak dufam, ze nebudem nan dlho cakat ;-)

Reply
avatar
17. mája 2018, 22:09 delete

ooooch tak ja som tam chcela dat vsetky, ktore vyminam takze neviem ci pre teba bude este potom aktualny :( lebo predsa len necele tri mesiace este predo mnou :(

Reply
avatar