Fialová je farba roku 2018


Aspoň tak všade píšu. A už im celkom aj začínam veriť a aj keď fakt nemám moc rada fialovú začínam sa aj trochu prispôsobovať (btw ako píšem tento článok sedím doma pri jedálenskom stole a mám na sebe fialový overal a fialový lak na nechty :) No a dôvod, prečo si na fialovú veľmi pomaly zvykám je hlavne jeden - absolútne som sa zamilovala do NYX tieňa s názvom Volatile. Je to ten najkrajší fialový tieň, ktorý na tomto svete existujete a ak máte radi fialovú je fascinujúce, že ja ho poznám a vy nie :)


Na prvý pohľad klasický mono tieň, ale keď ho otvoríte uvidíte nádhernú sýtu fialovú, brutálny lesk. A keď ho vyskúšate! Neuveriteľná sýta pigmentácia a fakt prekrásna a výnimočná fialová farba.
Zcela úprimne sa priznám, že tým, že si na fialovú ešte len zvykám nemám odvahu dať si ju na celé viečko a tento krásny tieň používam ako linku. A vyzerá to úplne brutálne a drží to krásne celý deň :)Takže ak ste tiež postrehli tento fialový trend verím, že tento tip prišiel vhod :) A ak sa fialovej trochu bojíte tak ako ja, tak sa nebojte :) risk môže byť niekedy zisk!

A čo vy? Keby bolo na vás aká farba by bola farba roka?


Previous
Next Post »

1 komentárov:

Pre písanie komentárov
Kate P.
AUTHOR
23. mája 2018, 23:01 delete

Kdyby to bylo na mně, tak modrá!:D Jinak ta fialová je nádhrená, hlavně ta pigmentace.

Somethingbykate

Reply
avatar