Výýýýýpredaje!


Viete, to moje večerné nakupovanie :) no a chýba mi momentálne nadlak a podlak tak som sa zatúlala na https://www.dermacol.sk/, kde som našla, že tieto Love balzamy sú za 0,89 €! A to je vám teda brutal cena! Takže, ak hľadáte nejaký dobrý (jemnulinko tónovaný) balzam na pery pre seba, sestru, maminu, kamošku alebo tetu šuuuupito na ich stránku a kupovať :) lebo tak sa nejak obávam, že keďže išli o 2 € dole tak už tam dlho nebudú :(


Neviem, či sú v akcii všetky vône, ale našla som tam moje dve najobľúbenejšie (ďalej som ani nehľadala, tieto som mala zhodou okolností ešte nefotené z minulého roku juuuch) a to mi stačilo. Takže moja top top top vôňa je Candy (táto ružová), ktorá vonia ako prekrásne sladké cukrovinky, sladučko, vanilkovo a trošičku aj ovone. Balzam je fakt jemnulinko tónovaný a obsahuje SPF 15. Je veľmi príjemne mastný, takže dokonale hydratuje a premasťuje. Ak máte radi tú sladkosť, a to ovocie by ste vo vôni potlačili, bude sa vám určite páčiť vanilková verzia, ktorá vonia originál ako vanilkové rožky. Krásna taká tá koláčikovská vanilka (nie taká tá ,,telové mlieko" vanilka). Táto verzia je o čosi viac pigmentovaná - ale je to akoby farba pier, takže za predpokladu, že nie ste muž určite vám to nebude vadiť. Pery ostanú teda nielen hydratované ale aj pekné šťavnaté :)


Takže šuuuupito na Dermacol stránku a nech bez nich neodídete :) podľa mňa budú v akcii aj v kamennom obchode (ale to si len myslím) takže ak budete niekde pri ňom aspoň sa zbehnite mrknúť :)

A čo vy? Čo je váš posledný výpredajový úlovok?
Previous
Next Post »

3 komentárov

Pre písanie komentárov
Martina
AUTHOR
18. mája 2018, 18:36 delete

Ten vanilkový musí nádherně vonět. :-)
welcometomyworld

Reply
avatar
MONNIKA
AUTHOR
20. mája 2018, 18:39 delete Tento komentár bol odstránený autorom.
avatar