Veľa hudby za málo peňazí


Asi viete, že Make-up revolution patrí jednoznačne medzi moje najsamobľúbenejšie značky. Aj keď dôvody fakt podľa mňa netreba opakovať, ja vám ich rada zopakujem. Brutálne lacná kozmetika, ktorá je neskutočne kvalitná, dostupná a má oooobrovský výber. Aj keď to znie ako predaj podomového predajcu, fakt to tak je :) dôkazom vám môžu byť desiatky recenzií na mojom blogu, počas rokov rokúcich, používanie vo videách a moje neustále neodchádzajúce nadšenie. Inak vidíte, ako to píšem napadlo mi, že to bude možno ďalšia značka o ktorej urobím video top výrobky :)

No a pred mesiacom som na dovolenke objavila ďalší super kúsok, ktorý stál čosi cez jedno euro a je to úplne bombastická záležitosť na leto (a nielen na vtedy). 


Super vec sa volá Limitless a je to krásny hnedo/bronzovo/zlatý monotieň. Neviem, či k tomu treba niečo viac písať, lebo obrázky podľa mňa krásne hovoria za všetko :) Tieň má nádhernú zlatohnedú farbu, dokonalú pigmentáciu a skvostnú výdrž. 

Mne vydržal na očiach hodiny aj v pekelne horúcom emirátskom teple, takže asi si viete domyslieť, že tu drží úplne bez problémov. Je to úplne supet tieň na každý deň, pretože má farbu, ktorá sa hodí ku každému líčeniu a máte s ním naozaj minimum roboty. Kľudne ho stačí použiť ako monotieň, alebo ak sa vám chce viac vyhrať pridajte len tieň pod obočie.
Za mňa teda super vychytávka za minimum peňazí. Zoženiete ho na koooopci webových stránok alebo v českých drogérkach (fňuk).

A čo vy a Make-up revolution? Tiež je to váš love brand?
Previous
Next Post »

7 komentárov

Pre písanie komentárov
31. mája 2018, 19:04 delete

Tiene od MUR mám tiež, myslím, že dokonca rovnaký odtieň ako máš aj ty a je naozaj super. :)

Rebelliouslily

Reply
avatar
Petra
AUTHOR
1. júna 2018, 13:18 delete

Vyzerá super a pigmentácia je taktiež skvelá :) Od Makeup Revolution mám zatiaľ len dve paletky a som spokojná

FRENCHSTYLE

Reply
avatar
MONNIKA
AUTHOR
1. júna 2018, 20:36 delete

Vypadá to parádně!

Reply
avatar
3. júna 2018, 10:27 delete

je to naozaj brutálna farba!

Reply
avatar
3. júna 2018, 10:27 delete

som zvedavá, kedy ti pribudne tretia :)

Reply
avatar
3. júna 2018, 10:27 delete

že? farba aj pigmentáciu na jednotku s hviezdičkou :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
3. júna 2018, 12:19 delete

Ja mám takú malú dohodu so sebou, že mono tiene si nekupujem, pretože by som ich nemala kde skladovať a radšej dávam prednosť paletkám, kde MUR jednoznačne prevažuje :)

Reply
avatar