Načo niekto potrebuje tri Tangle Teezery :)Nikdy som nechápala, že načo niekto môže potrebovať viac ako jeden Tangle Teezer, ale po rokoch používania sa pridávam do skupiny Tangle Teezer fanatikov a vážne si myslím, že jeden je málo :) Takže, aby ste boli v obraze :) v súčasnosti mám doma tri Tangle Teezery - jeden klasický, jeden cestovný (alebo kabelkový) a najnovšie som si kúpila jeden na mokré vlasy. Pre niekoho možno blbosť, ale ja vám dnes poviem, prečo je to podľa mňa dobrá vec :)Ten na mokré vlasy sa volá Tangle Teezer Aqua Splash a  je veľmi ľahko odlíšiteľný od klasického Tangle Teezeru. Je väčší - v strede je prázdny (takže z neho ľahko vytečie voda) a má dlhšie štetiny. Ja ho budem používať od jari do jesene - kedy si vlasy nesuším a na rozčesanie mokrých vlasov je omnoho šetrnejší. Po vzore mojich predošlých dvoch Tangle Teezerov som ani pri tomto nevykročila z mojej komfortnej zóny a objednala som si ho v bielo-ružovej farbe :) mne príde jednoducho najkrajší a dúfam, že sa o pár rokov bude páčiť aj mojej dcérke (wueej to sa píše) keď jej s ním budem rozčesávať dlhé lokne :)Ak máte inak dlhé vlasy (alebo veľké dlane) viem si predstaviť, že táto mokrá verzia pre vás môže byť dokonca praktickejšia ako klasická verzia. Je totiž väčšia a na spodku sa zužuje, čo môže byť praktické pre držanie v ruke. Chce to inak trochu zvyku, zvyknúť si, že Tangle Teezery nemajú rúčku, ale podľa mňa za týždeň aj zabudnete, že ste niekedy rúčkovú kefu aj mali. Navyše sú všetky verzie neskutočne ľahké :) 

A nepovedala som vám vlastne to najpodstatnejšie :) okrem toho, že si s ním češem mokré vlasy ho ešte používam na rozčesanie masky v sprche - aby sa maska dostala naozaj po celej dĺžke vlasov a niekde jej nebolo veľa a niekde málo :) 

Či už budete mať jeden Tangle Teezer alebo tri odporúčam vám ho vyskúšať. Podľa mňa je to prelomová vec a ja si fakt neviem predstaviť, že by som sa mala vrátiť k starým kefám :) Ja ich objednávam na Notino, kde táto veľká mokrá verzia stoji pod 9 € (len pre porovnanie - malá cestovná stojí v obchodoch okolo 15, bleh) 

A čo vy? Ktorá kefa je pre vás tá pravá? 
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
Zuzanka
AUTHOR
29. mája 2018, 18:44 delete

Tiež mám tri, ale jeden z toho v práci :)

Reply
avatar
29. mája 2018, 19:55 delete

dobre tak predsa len nie som jedina :)

Reply
avatar
martha
AUTHOR
29. mája 2018, 21:11 delete

Ja mám dva a o tom na mokré vlasy som ešte nepočula, takže vďaka za typ. Moje dva dostanú kamoša 😃

Reply
avatar
Kaja
AUTHOR
30. mája 2018, 0:07 delete

Coby o par rokov, mesiacov ;) moj drobec ho miluje, je to prijemna masaz a teraz sa uz s nim cese sam (alebo strieda manzelov na bradu :D) aj sestrinu malu som nakazila, nechcela sa cesat a s tt hned drzala hlavku v pozore

Reply
avatar
3. júna 2018, 10:26 delete

tak to si ma potešila :)

Reply
avatar