Video: To najlepšie z Dermacol


Keď som robila naposledy video o obľúbených výrobkoch nejakej značky (Ziaja) zožalo celkom úspech, tak som si povedala, že sa vrhnem na ďalšiu značku - Dermacol :) fakt, že som si poctivo sadla a vybrala tie výrobky, ktoré sú podľa mňa top topov top a dnes teda na mojom youtube nájdete top 10 od Dermacolu :)

Všetky výrobky, ktoré spomínam vo videu nájdete zalistované pod videom :)

A čo vy? Máme rovnakú top 10 alebo podľa vás sú niektoré výrobky od Dermacol lepšie? Ktoré? Chceli by ste, aby som takúto top 10 natočila aj od inej značky? Ktorej?
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
27. mája 2018, 14:59 delete

Zda sa mi to alebo si ostrihana a mas zmenenu farbu vlasov? Takto ti to velmi pristane..a ja z dermacolu nedam dopustit na ich sprchove gely ktore velmi pekne sviezo vonaju

Reply
avatar
27. mája 2018, 21:54 delete

nezda :) aj ostrihana aj zosvetlene :) takze dakujem velmi pekne! potesilo :) a sprchace su super uplne suhlasim!

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
28. mája 2018, 9:47 delete

Dermacol patří mezi mé oblíbené značky. Využívám od nich skoro všechny produkty z nabídky. Holky chci se zeptat nemáte náhodou zkušenosti s permanentním makeupem? Našla jsem si paní Radchenko jde mi hlavně o osobní zkušenosti. Děkuji

Reply
avatar
Petga Fektus
AUTHOR
1. júna 2018, 10:34 delete

Veľmi pekne si ostrihaná,pristane ti to a formát videa za mňa určite áno :) Tých značiek je kopec ale mňa osobne by asi najviac zaujímal NYX.Všetci sa zameriavajú hlavne na ich produkty na pery ale mňa dosť zaujíma to ostatné , nepreskúmané :D Okej , občas niekto spomenie tieň alebo bielu ceruzku na oči , poprípade transparentný púder ale čo ten zbytok? :D Mňa by také video jednoznačne obohatilo :)

Reply
avatar