Versace Versense moja letná láska


Ako viete parfémy sú moja láska. Láááááááááááska! A nakoľko je tu leto tak som si povedala, že mi chýba niečo svieže, letné, čo nezruinuje moju peňaženku a výber padol na Versace Versense. Stará dobrá klasika, ktorá je podľa mňa bezdôvodne podceňovaná. Alebo možno nie bezdôvodne - tým, že ja sama mám rada ťažké vône, každá vôňa, ktorá je jemná alebo svieža u mňa vyvoláva mierne zdvihnuté obočie a nezáujem. Moje preferencie sa od januára mierne zmenili, odkedy mám v brušku malú slečnu a tak sa stalo, že všetky ťažké výrazné parfémy išli bokom a do popredia sa mi dostali jemné, svieže vône. A keďže také mám doma presne tri a jedna sa určite onedlho ocitne v spotrebovaných povedala som si, že sa trochu potrebujem dozásobiť. A úprimne len dúfam, že sa mi vkus na voňavky v septembri vráti naspäť, lebo ak nie, ostanú mi oči pre plač :) 


Čo sa týka Versace Versense, nie je to prvýkrát čo je u mňa doma, takže som už vedela, do čoho idem. V zásade je to na prvú svieži, letný, citrusový parfém, ktorý sa však krásne rozvinie a drží neskutočne silno hodiny. V zložení sa nachádza bergamot, mandarínka, opuncia, jazmín, kardamón, narcis, céder, pižmo a santalové drevo. Takže vidíte, že je to taký svieži/nesvieži mix :)


Parfém má podľa mňa okrem iného aj krásny flakón - páčia sa mi tie Versace detaily, ktoré pekne vyniknú, ale nijak nerušia. Ak teda hľadáte nejaký pekný (relatívne) svieži letný kúsok toto môže byť niečo pre vás. Ja som ho kupovala na Notino, kde vyšiel okolo 30€. Výnimočne som si kúpila 50ml, nakoľko som sa bála, čo september prinesie, tak teraz robím také bezpečnejšie nákupy :) keby sa mi zmenili vône náhodou zase, tak verím, že toto do konca leta miniem :) Ale ak si dobre pamätám, 100ml malo tiež nejakú normálnu cenu, takže nemusíte sa báť nie je to žiadny Jo Malone :) 


A čo vy a letné parfémy? Na čo ste presedlali? Čím dnes voniate? 
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
7. júna 2018, 11:33 delete

Flakón je naozaj krásny a podľa toho čo som čítala určite aj krásne vonia <3

Reply
avatar
7. júna 2018, 20:43 delete

naozaj neskutočne príjemne!

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
12. júna 2018, 21:26 delete

Toto leto najčastejšie siaham po Karl Lagerfeld for her alebo CK IN2U :)

Reply
avatar
12. júna 2018, 21:49 delete

oooo Karla nepoznam! Musim ovonat :)

Reply
avatar