Kto ešte prehliadol Dermacol gél na obočie?


Posledné týždne sa stalo obočie časťou, ktorej som venovala najviac maľovacej pozornosti, nakoľko sa mi na oku spravil nejaký divný lišaj. Nesvrbel, neštípal alebo urobilo sa mi tam malé červené miesto, ktoré som nechcela dráždiť tieňmi, ani linkou. Uvedomujem si, že ideálne by bolo vyhnúť sa aj riasenke, ale to by bolo fakt veľmi cez moju komfortnú zónu, takže som si povedala, že týždeň počkám a uvidím, čo to urobí. Lišaj mi zmizol našťastie skoro, ale čo mi nezmizlo bolo nadšenie pre fakt jednoduché líčenie - výraznejšie obočie, veľké mihalnice a potom nejaký výrazný lesk. Takže, aj keď si už teraz tiene môžem dávať v zásade sa mi ani nechce, pretože sa mi to takto veľmi páči.

Okrem toho, že je to na mne príjemná zmena bola pre mňa šokujúca ešte jedna vec. Že aj napriek tomu, že sa podľa mňa líčim fakt rýchlo a efektívne - toľko času ušetrím, keď si nedávam tiene. Hm :) to sa bude hodiť, keď malinká príde na svet :)

A teraz premostím k téme tohto článku :) že keď chcete mať pekné obočie za doslova pár sekúnd objavila som super vec - Dermacol má na stránke vodeodolnú riasenku na obočie a nie je mi jasné, prečo som o nej ešte nepočula.


Aby ste to chápali - sledujem Dermacol na facebooku, instagrame, chodia mi od nich newslettre a fakt si nepamätám, že by som niekde videla reklamu na túto vecičku. A k tomu je to tak super vec! Je to proste riasenka so zmenšeným aplikátorom, ktorou si prečešete obočie a máte ho pekne zafarbené, uhladené a pokope. Celá procedúra trvá fakt asi pol minúty a vo výsledku máte pekne upravené obočie, ktoré ,,drží celý deň". Na stránke sa píše, že riasenka je dokonca vodeodolná - to vám neviem potvrdiť, ale ak by to platilo o to viac super vec na dovolenku. 

Riasenka stojí 7,6 € a zoženiete ju v troch farbách. Ja mám tú najtmavšiu, ale ak máte svetlé vlasy, tak žiadny problém vyberiete si. 


Za mňa teda šikovná vecička na každý deň! Páči sa mi tá rýchlosť a výdrž, takže som zvedavá, koľko vydržím používať toto, kým ma to omrzí a vrátim sa k tieňom, ceruzke alebo niečomu inému :)

A čo vy? Čím si robíte obočko? Tiene? Ceruzka? Riasenka?
Previous
Next Post »