Prekvapenie mesiacaVšimli ste si, ako sa Ziaja rozmnožila v obchodoch? Ja ju sledujem na facebooku a mám pocit, že na to, že kedysi to bola vcelku nedostupná značka, dnes ju už (vďakabohu) nájdete všade. A to vám garantujem, že vyskúšate jeden výrobok a budete chcieť skúšať ďalšie a ďalšie :) Ja som bola inak vcelku dlho v tom, že mám poskúšané všetko, ale veru nie :) pribudlo toľko výrobkov, že môžem objavovať ďalej! Juch! Mojím posledným prírastkom je hydratačné pleťové odličovacie mlieko a to je tak dobré, že si zaslúži samostatnú recenziu!

Fakt neviem, či je to novinka, alebo som si ho doteraz len nevšimla, ale chyba! Chyba o ňom nevedieť! Mliečko je totiž brutálny pomocník za málo eúr. Čo sa mi na ňom zapáčilo ako prvé je jeho vôňa. Ak používate odličovacie mliečka, tak viete, že väčšinou voňajú celkom nudne, ale toto vonia fakt pekne. Je to síce jemná a svieža vôňa, ale iná na akú ste zvyknuté. Je pomerne výrazná, ale nie v zlom zmysle- skôr, tak, že tá vôňa veľmi napomáha príjemnému a čistému pocitu pri odličovaní.Mliečko má stredne hustú konzistenciu a môžete ho nanášať buď vatovým tampónikom alebo do končekov prstov a následne vmasírovať do pokožky. Ja robím samozrejme tú druhú verziu - jednak rada ušetrím odpad a jednak mi to príde precíznejšie a lepšie. Následne je pokožka brutálna hladká, prevoňaná a dobre odlíčená! 

Mliečko obsahuje hydratčný booster - výťažok zo stromu Tara, micelárnu vodu a kyselinu hyalurónovú, takže okrem super vône isto poteší aj zloženie. 

A čo vy a Ziaja? Už ste podľahli Ziaja mánii? 
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
21. novembra 2018, 19:27 delete

Dnes som ho našla a kúpené!

Reply
avatar
22. novembra 2018, 20:20 delete

jeeej teším sa, že som poradila :)

Reply
avatar