Veľmi šikovné jesenné duo


Konečne je tu jeseň! Ale už taká poriadna, že aj ten vzduch trochu štípe, aj šál sa hodí aj to lístie je na zemi popadané. Stále platí, že je to moje najobľúbenejšie ročné obdobie, takže si ho poriadne užívam. Povedala by som, že asi tak, ako ešte nikdy nakoľko minimálne tri hodiny môjho dňa vždy tvorí parádna prechádzka. A uznajte, kto iný sa môže tri hodiny počas dňa prechádzať a užívať si toto počasie ako žena na materskej :) Tak sa prechádzam a skúšam všakovaké jesenné líčiace kreácie a testujem, čo sa dá, aby som vám vedela poradiť samé dobré veci :) Ako napríklad tieto rúže. Priznám sa, že cieľom nebolo mať v zásade dva pomerne identické kúsky :) ale poznáte to, katalóg nie je vždy úplne odrazom reálneho produktu :) tak ak vám náhodou chýba nejaký červený matný kúsok tak si dnes môžete vybrať, ktorý sa vám páči viac :)


Rozdiel medzi nimi je naozaj maličký, ale kto hľadá, ten nájde :) Oba sú z kolekcie True Color Matte - čo znamená stará dobrá klasika, na ktorú sa viete vždy spoľahnúť. Rúže sú super pigmentované, nevysušujú pery a držia hodiny a hodiny. Zvládnu malé jedlo, pitie a nezaliezajú do kontúr pier. Aj napriek tomu, že sú matné, nie sú suché, takže sa veľmi dobre aplikujú. 

A poďme k tým farbám, ktoré sú podobné ale predsa mierne odlišné :)

Ak máte radi výrazné, ba až tmavé farby bude sa vám páčiť Wild Cherry - čo je krásna tmavobordová farba - pre mňa je presne stelesnením jesene. 
Ak sa vám však páčia tmavé farby, ale prijali by ste farbu o kúštik menej výraznú potom je tu farba Berry Blast, ktorá je v zásade veľmi podobná ale o kúštik menej tmavá a teda menej výrazná. Podľa mňa sú obe farby naozaj nádherné, super jesenné a ideálne na každodenné nosenie. 


Inak ja stále čakám, kedy pominie matná mánia, ale našťastie sa tak ešte nedeje tak uvidíme :)

Čo myslíte vy? Dokedy budú matné farby in? Kúpili ste si nejaký výrazný, tmavý, jesenný rúž?
Previous
Next Post »