Áno, toto porazí aj vodeodolnú špirálu
Vec sa má tak, že nemám rada vodeodolné špirály. Idú ťažko odmaľovať, ak sa mi náhodou pri maľovaní otlačí špirála o viečko môžem sa pomaly maľovať nanovo a mám pocit, akoby riasy namaľované takouto špirálou vážili sto kíl. Čo však čert nechcel začalo mi z toho hnusného studeného vetra neskutočne slziť pravé oko. Čiže ak vonku ráno fúka kým dôjdem na zastávku som rozmazaná a vyzerám ako panda. Samozrejme ma večné naprávanie make-upu prestalo baviť a tak som si kúpila lacnú vodeodolnú špirálu, ktorú používam ak predpoveď počasia náhodou zahlási na druhý deň silný vietor.  A teraz čo prichádza s vodeodolnou špirálou? Samozrejme odličovač, ktorý ju odlíči. Ten, ktorý som mala doma to nemá v popise práce, takže som potrebovala nájsť druhý. Opäť som išla logikou zlatej strednej cesty a tak tu dnes máme recenziu na Dermacol dvojfázový jemný odličovač aj na vodeodolný make-up.


Zlaté pravidlo boja proti vodeodolným špirálam je dvojzložkovosť. Hľadajte vždy odličovače, ktoré budú mať dve zložky a najlepšie, ak jedna z nich bude olejová. Nutnosťou je, že odličovač musí mať napísané, že je na vodeodolnú špirálu, pretože ak to nemá, obávam sa, že sa riadne natrápite. Ja osobne ešte preferujem aj keď je na citlivé oči (nie je to tak náročné kritérium, väčšina z nich je i keď nie vždy to platí). Konkrétne tento Dermacol odličovač stojí okolo 4 eúr a spĺňa všetko čo by mal. Je dvojzložkový, olejový, na citlivé oči, oftamologicky testovaný a bez obsahu alkoholu a má ešte aj dačo navyše – extrakt z nevädze, ktorá oči upokojuje. Oči odličuje veľmi pekne – pretrepete tubu s odličovačom, nanesiete na vatový tampónik a ten si priložíte na oko. Ak máte klasickú špirálu odporúčam nechať si ho priložený kým napočítate do 10 a keď máte vodeodolnú špirálu ja na každé oko počítam do 20. Vodeodolná síce odlíčiť ide a dokonca pekne, ale stále to trvá dlhšie.

Ja osobne dúfam, že so skončením chladného vetra skončí aj moje používanie vodeodolnej riasenky, ale tak či onak platí, že tento odličovač je dobrý na celoročné používanie. Oči nedráždi, veľmi pekne odlíči a má naozaj dobrú cenu.

A čo Vy? Slzia Vám vo vetre oči? Používate vodeodolnú riasenku? Ak áno kedy? V zime či celoročne?
Previous
Next Post »

16 komentárov

Pre písanie komentárov
18. decembra 2013, 3:23 delete

Neuveris ale prave dnes som si ho bola kupit :)

Reply
avatar
ShoesManiac
AUTHOR
18. decembra 2013, 6:13 delete

Ten jsem taky měla :) A nebyl špatný.

Reply
avatar
18. decembra 2013, 13:19 delete

Mně naštěstí oči ve větru neslzí, proto moc voděodolné řasenky nepoužívám a tenhle odličovač vypadá podle tvé recenze super! :)

http://shades-of-silvie.blogspot.cz/

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
18. decembra 2013, 20:25 delete

Znie to super, asi ho vyskusam! Ann

Reply
avatar
natalylobik
AUTHOR
18. decembra 2013, 22:34 delete

neviem ako je to mozne, nepouzivam vodeodolnu a aj ked placem, alebo mi slzia oci, nikdy sa nerozmaze :D ale nestazujem sa :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
18. decembra 2013, 23:11 delete

Po toľkých oslavných recenziách ho budem musieť už vyskúšať! :)

Reply
avatar
19. decembra 2013, 9:05 delete

tak dúfam, že budeš spokojná :)

Reply
avatar
19. decembra 2013, 9:34 delete

Mne tiež doteraz neslzili, nechápem, čo sa tento rok stalo :( ale nevadí, našťastie vodeodolná špirála to pekne zachráni :)

Reply
avatar
19. decembra 2013, 9:35 delete

určite skús, za tú cenu ani nie je nad čím rozmýšľať :)

Reply
avatar
19. decembra 2013, 9:36 delete

To sa máš :)) ja keď mi len slzička vytečie už mi ide dole lícom čierny potôčik :))

Reply
avatar
19. decembra 2013, 9:37 delete

Dobré a lacné veci treba obzvlášť ospevovať :)

Reply
avatar
19. decembra 2013, 22:49 delete

Ja mám strašne divné oči... :D Mne sa rozmaže kolkokrát aj vodeodolná špirála. Som na vodeodolné špirály odkázaná bo moje oči v zime slzia, v lete sa mi viacej mastí tvár, čiže obyčajná špirála neprichádza do úvahy, už po chvíli vyzerám jak po žúrke. Používam už asi osem rokov vodeodolnú špirálu od Dermacolu, tá jediná mi vytočí mihalnice a otískava sa až po šiestich hodinách. A pokial ide o odličovač, momentálne som zamilovaná do dvojfázového odličovača od Garnieru...

Reply
avatar
20. decembra 2013, 12:15 delete

rozmaže vodeodolná? och joj to som ešte nepočula :(( a nemáš pocit, že ti vodeodolná špirála zaťažuje riasy? pretože ja strašne, mne prídu hrozne ťažké :(

Reply
avatar
21. decembra 2013, 2:20 delete

Nie, nepríde mi že by boli ťažké, ale to je možno tým, že už som na tú špirálu zvyknutá...

Reply
avatar
19. decembra 2017, 18:09 delete

je fantasticky :) odkedy som ho nasla na notine nepouzivala som nic ine ;)

Reply
avatar