Dnes mi pomôže Macadamia Hair suchý šampón


Pred pár týždňami sme sa s kolegyňou zhodli, že suché šampóny sú naša večná záchrana. Ako som začala pred mesiacom opäť poriadne cvičiť suchý šampón sa stal pravidelnou súčasťou na mojej poličke. Nakoľko cvičím 4x do týždňa je pre mňa nemysliteľné aby som si dlhé vlasy umývala každý deň pomáham si s týmto zázrakom. V ponuke je kopec druhov suchých šampónov avšak po vyskúšaní naozaj veľkého množstvo Vám musím napísať, že tu sa naozaj oplatí priplatiť si. Ako samé viete, dlhý čas som bola verná Syossu, nakoľko bol lacný a mastnotu naozaj na istý čas odstránil. Potom som z Ladyboxu vyskúšala Lee Stafford, ktorý bol super a prekrásne voňal avšak odradilo ma, ako rýchlo sa minul. Rozmýšľala som, do akých vôd zaloviť pri kupovaní ďalšieho a keď som na http://eshop.zahir.sk/ asi pred troma mesiacmi videla tento v akcii za 10€ nebolo o čom. Macadamiu zbožňujem a cena 10 € bola len o čosi vyššia ako drogériový Syoss.


Macadamia Hair suchý šampón mal nielen vlasy zbavovať mastnoty ale ich aj osviežiť a hlavne dodať im objem. Ten objem sa u mňa stal dosť problémový - po hodine body worku vo vašich vlasoch ostane všetko len nie sviežosť a objem. Tak som teda išla s veľkým očakávaním do skúšania nového suchého šampónu. Šampón krásne vonia - sviežo, príjemne a pozitívne je, že naozaj prevonia vlasy. Čakala som, že bude voňať sladko ako ostatné Macadamia výrobky, ale chápem, ak má niečo vlasy osviežiť, asi by to nemalo voňať ako vanilka. A ako funguje? Pozrite sa samé:Sprej nanesiete na vlasy a rukami ich potom akoby počuchráte. V momente vsiakne mastnotu a hlavne dodá vlasom väčší objem ako akékoľvek tužidlo. Vlasy sú naozaj bez mastnoty a sú nadýchané a plné objemu. Voňajú príjemne sviežo, pričom sú aj akoby fixované, takže nepotrebujete ani používať lak na vlasy. Objem vlasom vydrží celý deň, pričom sprej nie je potrebné počas dňa aplikovať ešte raz.
Viem, že suché šampóny nie sú ideálne riešenie, preto sa ho snažím používať maximálne raz za dva týždne, ale vtedy mi naozaj pomôže. Taký objem, aký dokáže urobiť tento suchý šampón som veru ešte nevidela.

Ak Vás trápia mastné alebo splyhnuté vlasy určite odporúčam tento malý zelený zázrak. Suchý šampón má objem 300ml a za bežných okolností bez akcie stojí 20€, nie je to veru málo, ale je to na Vás či sa Vám chce vlasy ráno umývať alebo zaplatiť si za pohodlnosť, ktorú sprej prináša.

A čo Vy a suchý šampón? Používate ich? Ktoré? Ako často?
Previous
Next Post »

17 komentárov

Pre písanie komentárov
Romča
AUTHOR
12. decembra 2014, 1:05 delete

Veľká vďaka za tip!! Tiež som používala suché šampóny od Syoss, no teraz doma nemám už dlho žiadny a nechcem furt používať stále dookola to isté, ale ani sa mi nechce moc ísť do niečoho nového. Macadamia je dobrá značka takže určite vyskúšam. Inak nevedela som, že táto značka má aj suché šampóny... :)

Reply
avatar
12. decembra 2014, 9:48 delete

jj majú a teraz majú dokonca celú novú stylingovú radu :) chystám sa niečo skúsiť na Vianoce:)

Reply
avatar
ShoesManiac
AUTHOR
12. decembra 2014, 10:07 delete

To vypadá dobře, suché šampony jsem nechtěla, protože mám tmavé vlasy a pamatuju si je jen jako bílý prášek :)

Reply
avatar
UltimateChic
AUTHOR
12. decembra 2014, 10:35 delete

Ty jo, to je teda darda za suchý šampón, to bych asi neinvestovala. Já jsem spokojená se sucháčem od Isany za 50 Kč, ale asi mi jej přestali vyrábět - už jsem ho v Rossmannu neviděla.

Maru UltimateChic

Reply
avatar
12. decembra 2014, 11:12 delete

to už teraz podľa mňa neplatí :) to by teraz neboli také obľúbené :)

Reply
avatar
12. decembra 2014, 11:45 delete

jj veru nie je to málo, ale my tuším Isanu ani nemáme :(

Reply
avatar
12. decembra 2014, 13:51 delete

Mne dnes pomohol sucháč od Batiste, výborý!!!:) Ale skúsim aj tento..
filozofiaženskejkrásy

Reply
avatar
Miss Alexy
AUTHOR
12. decembra 2014, 20:56 delete

Suché šampóny vobec nepoužívam. Značku Macadamia Hair poznám ako klasický šampón, kondicionér a masku.

http://missalexy.blogspot.cz/

Reply
avatar
12. decembra 2014, 21:43 delete

Wow, tak ten opravdu dělá co má :) Já mám zálusk na Macadamia masku na vlasy :)

Welcome!♥Reviews everywhere

Reply
avatar
Monica Rae
AUTHOR
12. decembra 2014, 23:56 delete

To je skutočne super účinok toto! :o mne osobne by sa tento suchý šampón zišiel keďže moja farba sa extrémne rýchlo vymýva.. super článok ináč :)

Reply
avatar
14. decembra 2014, 17:47 delete

Ten efekt je skvely. Ale 20 eur by som asi za suchy sampon nedala.

Reply
avatar
14. decembra 2014, 19:05 delete

ten musí byť super, hrozne ma láka vyskúšať ho :)

Reply
avatar
14. decembra 2014, 19:06 delete

Oni toho majú riadne veľa a skoro všetko super :)

Reply
avatar
14. decembra 2014, 19:07 delete

jj tu masku musíš vyskúšať je naozaj úžasná!

Reply
avatar
14. decembra 2014, 19:08 delete

v akcii za 10 to sa už lepšie dá :)

Reply
avatar
16. decembra 2014, 13:02 delete

Jee, to musim vyzkouset, protoze suche sampony jsou moje spasa.. Mam rychle se mastici a tim rychle myslim opravdu rychle.. Vecer je myt nemuzu, do rana jsou mastne, kdyz je umyju rano, vecer uz to neni onco.. Takze suche sampony mam rada, lee mi smrdi, ta vune mi neskutecne vadi, nejradeji mam dove (nadherne voni), batiste a timotei.. A asi vyzkousim i tenhle :))))

Reply
avatar