Pes, ktorý šteká nekúše


Neviem, či som vám spomínala ale pred nedávnom ma prepadla choroba - skĺbili sa mi dve angíny so zápalom priedušiek a nebola to veru sranda. Aj keď som už oficiálne zdravá necítim sa tak, kašel mi nejako nechce prestať a preto sa v noci 10x budím a ráno som, ako keby ma prešiel parný valec. Celkom vhod mi teraz prišla novinka od TianDe očný korektor. Väčšina očných korektorov funguje tak, že očné okolie najmä rozjasní a trochu zakryje. Tento korektor najmä kryje a to teda všetko.


Korektor má moje obľúbené balenie-akoby štetec s plastovými štetinami na konci. Je to ideálna verzia, korektor sa najlepšie nanáša (aj keď ja ho následne rozotriem pod očami štetcom na make-up). V ponuke je v dvoch farbách, pričom ja mám logicky tú svetlejšiu. Čo ma trochu zarazilo na prvý pohľad bol oranžový podtón, ktorý mi momentálne na moju mikro opálenú pleť nevadí, ale v zime by asi na mojej snehulienkovej pokožke mohol byť viditeľný. Korektor má pomerne tekutú konzistenciu, takže s ním môžete pracovať nezasychá hneď.

Korektor po nanesení

 Korektor po rozotretí


Aj napriek oranžovému podtónu sa korektor pekne prispôsobil pokožke a zakryl všetko nežiadúce. Pokožka bola aj jemne rozjasnená a nepôsobila hlavne chorobne či unavene. Kedysi som sa strašne divila všetkým youtube guru, že v každom videu používali korektor po oči. Ale už to asi chápem, každodenné starosti vás dobehnú a je to bohužiaľ vidieť. No baby, nemôžeme sa toľko stresovať!

Ak máte pleť, ktorá preferuje výrobky s oranžovým podtónom, tento korektor sa vám určite bude páčiť. Jeho cena je +-7€ a zoženiete ho na http://www.kozmetika-tiande.sk/

A čo vy a korektor pod oči? Používate? Denne či príležitostne?

Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
Sydney Sleek.
AUTHOR
29. apríla 2015, 9:18 delete

I love your style, photos and personality ! Keep going !!

Môj BLOG /KLIK/

Reply
avatar
Genevra
AUTHOR
29. apríla 2015, 10:45 delete

Oční korektor zatím nepoužívám, ale výsledek je pěkný. :-)
giveaway

Reply
avatar
29. apríla 2015, 20:40 delete

Za mňa - korektor jednoznačne najlepší vynález :D
NickaBeautyHunter

Reply
avatar