Doliva Roll-on


Všetko sa mi v poslednej dobe míňa.. Na jednu stranu sa teším, pretože môžem skúšať nové veci, no na druhú stranu ak sa vám míňajú dobré výrobky radosť z toho až tak nemáte. No veď uvidíte onedlho to empties, bude tam toho v celku dosť. Očný krém, ktorý som akurát spotrebovala bol jednoznačne najlepší aký som doteraz mala a preto každý ďalší bude veru veľkou výzvou. Paradoxne, nakoľko ide leto, zvolila som nekrémovú verziu a tuším prvýkrát v mojom živote sa na mojej poličke objavil očný roll-on.


Ba, klamem - jeden som už doma mala nejaká no-name značka zo zahraničia a nikdy som pri ňom netušila, či z neho niečo vyšlo alebo nie..Tento Doliva je našťastie úplne iný level a po použití s istotou viem povedať, že na očiach vidíte, či z nej niečo ide alebo nie. Roll-on výrobky sú podľa mňa ideálne na letné použitie (ak máte suchú a citlivú pleť) pretože vtedy skoro každý siaha skôr po ľahších výrobkoch, ktoré pokožku nezaťažia. Alebo potom na použitie ráno -ak máte kruhy alebo opuchnuté oči. Produkt jednoducho nanesiete pod oči a je v sekunde vstrebaný (čo sa pri klasickom kréme nikdy nestane).


Tento Doliva Roll-on obsahuje kofeín a hyalurón, ktorý urýchľuje mikrocirkuláciu, vyhladzuje a vyplňuje vrásky. Najlepšou súčasťou je jednoznačne kovová gulôčka, ktorou si veľmi príjemne premasírujete očné okolie, ktorému sa okamžite uľaví. Ak máte náhodou pred maturitami,štátnicami, pohovormi určite si takýto šikovný výrobok zaobstarajte - nejeden krát ho doma určite oceníte.Ja som veľmi spokojná, je to niečo úplne iné ako klasický krém a vo veľkej miere je roll-on praktickejší, pretože si očné okolie nemusíte masírovať prstami, ale stačí po pokožke prechádzať gulôčkou. Výrobok môžem používať aj ráno a nemusím sa obmedzovať čakaním kým zaschne- no nie je to len a len výhoda?

Roll-on je vhodný aj pre tie z vás (alebo tých), čo používajú kontaktné šošovky. A cena je +- 14€.


A čo vy? Ako sa staráte o očné okolie?
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Sweet Elis
AUTHOR
27. mája 2015, 11:08 delete

Já žádný oční krém nepoužívám, ale tento vypadá fajn, zvláště to rychlé vstřebávání to je u mně nutností. :)

http://sweetelis.blogspot.cz/

Reply
avatar
27. mája 2015, 11:11 delete

Já taky ještě oční krém nepoužívám, ale už bych po nějakém mohla pokukovat :)

Blond LADY

Reply
avatar
27. mája 2015, 13:19 delete

To vypadá hezky, zrovna po nějakém očním krému koukám :)

Reply
avatar
Genevra
AUTHOR
27. mája 2015, 14:07 delete

Já používám krém od Eucerinu a jsem taky spokojená. Tento roll on vypadá dost dobře. Až mi dojde Eucerin, tak se poohlídnu po tomhle produktu. :-)
welcometomyworld

Reply
avatar
27. mája 2015, 19:13 delete

Od Eucerinu som ešte nič nemala,ale celkom ma aj láka :)

Reply
avatar
27. mája 2015, 19:14 delete

tak verím, že ti prišiel tip vhod :)

Reply
avatar
27. mája 2015, 19:14 delete

no radšej skôr ako neskôr :)

Reply
avatar
27. mája 2015, 19:18 delete

jj aj u mňa, hlavne keď chcem výrobok používať ráno :)

Reply
avatar