Krásna aj na pláži či pri bazéne


Minulý rok som v jednej GA vyhrala tónovaci opaľovák na tvár a odkedy som ho vyskúšala v Mexiku už by som si iný ani nekúpila. Nikdy som predtým nechápala,ako tie tónováky vlastne fungujú (myslela som si, že je to ako make-up, že treba nejaké precízne nanášanie a človek si potom ani nemôže dať hlavu pod vodu) a keď som na to konečne došla, hovorím si, že už si iný ani nekúpim.
Očividne nie so jediná, keď Bioderma tento rok predstavila vynovený Photoderm Max 50+ v troch rôznych odtieňoch. Na skúšanie som dostala všetky tri, tak vám dnes o nich napíšem, nech aj v môžete chodiť k bazénu či moru o kúštik krajšia.


Či už s farbou alebo bez, Photoderm Max Aquafluid dáva pokožke maximálnu ochranu pred slniečkom. Všetky tri verzie obsahujú exkluzívny patent bunkovej bioochrany, ktorý zabezpečuje ochranu pred ich poškodením a stárnutím pleti. Všeky tri verzie sú hypoalergénne, nekomedogénne a fotostabilné.


Čo sa týka konzistencie sú redšie, takže potom pozor nech si na pokožke nevytlačíte zbytočne veľa výrobku.  Fungujú presne tak istý ako každý iný opaľovák - nanesiete si trochu na tvár, rozotriete a v pravidelných intervaloch tento proces opakujete. Ja si opaľovák na tvár nanášam vždy keď vyjdem z vody,pretože tvár je najcitlivejšia a najcennejšia. Vo svojom okolí mám tri kamarátky, ktoré majú kvôli lenivosti na pokožke pigmentové škvrny a to za to naozaj nestojí. Zaberie to ani nie minútu a pokožka bude pekne chránená.


Ako som spomínala opaľováky sú v troch verziách:
  1. Bezfarebný - ten je pre celú rodinu, veľmi príjemný s ľahkou textúrou. 
  2. Svetlý odtieň - ten je pre všetky bledule ako som ja. Naozaj stačí máličko a poriadne rozotrieť. Opaľovák skryje malé nedokonalosti ale hlavne skôr zjednotí farbu pokožky. Ja by som žiaden tónovák neprirovnávala k make-upu, výsledkom skôr k BB krému. Pokožka je fakt krásne zjednotená má taký pekný lesk a vyzerá sviežo, krajšie.
  3. Tmavý odtieň - ten je pre tmavšie baby, ktoré by vyzerali so svetlejšou verziou smiešne. Tmavé telo a svetlá tvár :))

Čo by som chcela dodať je, že na fotke vyzerajú tie opaľováky tmavšie. To máte ako s make-upom, tiež vyzerá inak ako keď ho len vytlačíte a inak ako keď ho rozotriete na pokožke. Aj keď Bioderma nemá úplne najlepšiu minulosť so svetlými farbami výrobkov, tento tónovák v svetlejšej verzii sadne veľmi dobre svetlej pokožke. Dodá jej život a peknú farbu.


 Zloženie bezfarbeného a viac info na www.bioderma.com

S farebným opaľovákom naozaj nie je žiadna robota navyše, vôbec sa ho netreba báť. Práve naopak, výsledok v zrkadle poteší a spôsobí, že ani vy už nebudete chcieť bezfarebný.

A čo vy? Preferujete farebné opaľováky na tvár či bezfarebné? Meníte si opaľovák na telo a na tvár? Aký ste používali toto leto?


Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
Sydney Sleek.
AUTHOR
27. júla 2015, 8:28 delete

Vlastním tieto krémy a som s nimi nadmierne spokojná :)
Skvelý článok.

Izabell │my diary/klik/

Reply
avatar
Sweet Elis
AUTHOR
27. júla 2015, 9:54 delete

Barevné opalováky jsem ještě nezkoušela, ale tyhle mě celkem zaujaly :)

SweetElis

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
27. júla 2015, 14:14 delete

takže se i přes to, že je máš na obličeji opálíš? :) já mám cc krém od essence s ochraným faktorem a když ho mám, tak přes něj se neopálím... jasný ale není to opalovací krém.. :)

http://somethingbykatep.blogspot.cz/

Reply
avatar
27. júla 2015, 23:14 delete

Tak to som rada, že nie som jediná :)

Reply
avatar
27. júla 2015, 23:14 delete

uvidíš, keď raz vyskúšaš, nedáš ich preč :)

Reply
avatar
27. júla 2015, 23:15 delete

Juj Kate toto ja bohužiaľ neriešim..ja sa opálim minimálne nakoľko som úplne svetlý fototyp

Reply
avatar