Ružové vlasy za minútu


Niekedy si hovorím, že vďaka za to, že som blogerka, pretože inak by som sa o kopec veciach nikdy nedozvedela. To by však nebol príklad týchto farebných púdrov na vlasy pretože reklamy na nich na mňa vyskakujú všade. Je to hit tohto leta a ak ste o ňom ešte nepočuli tak čítajte ďalej a aj vy môžete ísť potom v piatok do mesta s fialovými vlasmi. 


Dermacol predstavil toto leto vyslovene letnú záležitosť a to farebné púdre na vlasy. Púdre sa dajú kúpiť v 6 rôznych farbách (žltá, zelená, modrá, fialová, ružová, oranžová) za cenu 3,79€/kus. Je to šikovná vecička, ktorá vám ozvláštni za pár sekúnd vlasy. Púdre chytajú na svetlé ako aj tmavé vlasy, ich aplikácia trvá ani nie minútku a z vlasov sa samé postupne vytratia. Ak by sa vám nepáčili o niekoľko hodín jednoducho ich vyčešete (alebo umyjete) a ak by ste chceli pridať farbu prejdete nimi po vlasoch viackrát. 


Balenie púdrov je ako klasických monotieňov, pričom konzistencia je tiež rovnaká ako u tieňov na oči. Púder si pošúchate po vlasoch a voilá! Vlasy sú farebné! Najsýtejšiu farbu dosiahnete ak púder nanesiete na vlhké vlasy a následne ich prežehlíte žehličkou. Mne osobne sa páči výsledok aj pri použití na suché vlasy, takže túto zdlhavejšiu cestu často nepraktizujem.

A výsledok?


 

A chytá aj na ryšavej :))

Trochu ma mrzí, že som vám ich neodfotila aj v tom vrkoči, ale keď si urobím zase trojfarebný vrkoč, hodím vám ho na FB nech vidíte ako to super vyzerá :))


Púdre na vlasy sú podľa mňa fakt šikovná vychytávka či už na piatok do mesta alebo festival. Za pár eúr a pár minút máte veselý účes, ktorý ľahko odstránite, keď vás omrzí.

Čo poviete na túto novinku? Videli ste ju niekde? Na niekom? Láka vás? Ktorá farba sa vám páči najviac?


Previous
Next Post »

20 komentárov

Pre písanie komentárov
Whatever
AUTHOR
29. júla 2015, 15:36 delete

Vypadá to hezky :-) Tyhle pudry jsem už v drogerii zahlédla, podobné barevné křídy na vlasy by měly být i v jedné limitce od Essence :-)

Reply
avatar
Chuckina
AUTHOR
29. júla 2015, 19:13 delete

já jsem se na ně včera divala v drogerce.. ale nechtelo se mi za to davat 4 eura, pokud by to nefugovalo..:D

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
29. júla 2015, 19:45 delete

Ružová vyzerá dobre :)

Reply
avatar
Romča
AUTHOR
29. júla 2015, 21:26 delete

Chceeem!!! Hneď teraz!! Všetky!!! A nie len na piatok :) Určite po nich mrknem :)

Reply
avatar
29. júla 2015, 22:17 delete

Líbí se mi ta růžová! :) Ale bála bych se, že si zašpiním oblečení či krk.. :D Ale jako ozvláštnění je to supr.

Reply
avatar
ShoesManiac
AUTHOR
30. júla 2015, 9:46 delete

já se přiznám, že mně se to tedy vůbec nelíbí - možná tak růžová na blondýnce.. Já bych měla všeobecně úplně smůlu, na mně nechytí nic :D

a little bit different

Hot diamonds

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
30. júla 2015, 10:44 delete

Už to naozaj musí vyskúšať :-)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
30. júla 2015, 10:51 delete

vyzera to priserne

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
30. júla 2015, 15:42 delete

Mám doma křídy. Funguje to asi na úplně stejným principu. Použila jsem to jednou. Pravda, chytá to na tmavý vlasy, ale je z toho strašný bordel, zaprasíte si žehličku ve snaze to teplem nějak zafixovat a ještě se to z vlasů i tak brzo vypráší. Zmoknout bych v tom asi taky nechtěla. Asi při touze mít dočasně nějak ulítle barevný prameny ve vlasech zůstanu u clip-in. :-)

Reply
avatar
31. júla 2015, 9:19 delete

Vidíš staré dobré kriedy to mi ani nenapadlo :)inak zmoknut V tom A mať na sebe ešte aj niečo biele to by bolo hrozne :)

Reply
avatar
31. júla 2015, 9:25 delete

No je možné, že na tvoje vlásky by to vážne nechytilo :(

Reply
avatar
31. júla 2015, 9:27 delete

ja si to dávam len na konce, takže tam ni to nešpiní (ani oblečenie našťastie) ale ak by sa napr. človeku spotil krk to fakt neviem :/

Reply
avatar
31. júla 2015, 9:27 delete

Na teba som hneď myslela, keď to vyšlo :)

Reply
avatar
31. júla 2015, 9:27 delete

našťastie to fakt pekne funguje :)

Reply
avatar
31. júla 2015, 9:29 delete

jj videla som aj tú, tiež vyzerali pekne :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
31. júla 2015, 13:32 delete

Já nemyslím klasický školní křídy na malování. (I když i ty by nejspíš nějaký efekt měly.) Mám křídy přímo na vlasy. Je to to samý, akorát prostě ne sypký prášek, ale slisovaný v hranolu, takže to vypadá právě jako kreslící křídy. (I tak se ta křída ovšem v ruce klidně rozsype a je to všude.) Ten efekt prostě podle mě úplně nestojí za práci s tím i ten nepořádek okolo. .-)

Reply
avatar
2. augusta 2015, 10:47 delete

Waaau vzyerajú perfektne :) ja mám, ale tmavé vlasy, tak neviem či by sa mi to ukázalo tak pekne ako tebe, ale skvelý nápad Dermacolu :))

Pozývam ťa na moju GIVEAWAY Playboy - Play it Wild

Reply
avatar