Zahviezdite takto o týždeň s Dermacol Time Coat


Viem, že téma sviatkov je pomerne ošemetná, pretože každý sviatok delí ľudí na tri skupiny - tí, čo ho uznávajú, tí, čo ho hejtujú a tí, čo im je ľahostajný. Ak ste náhodou v prvej a možno tretej skupine je dobré myslieť na to, že sa blíži 8 marec čo je Medzinárodný deň žien. Podľa mňa je to pekný sviatok, uznávam ho rovnako ako Medzinárodný deň mužov, pretože ak by nebolo ani jedného, ani druhého bolo by tu veru smutno :)) Tak mi napadlo hodiť vám sem nejaký pekný darček, ak plánujete niečo kúpiť vašej mamine. Dermacol krémy mi napadli hneď, pretože tá konzistencia ich robí ideálnymi na zimné obdobie, čiže vaša mamina ich môže rovno používať. 

Rad TimeCoat obsahuje denný, nočný krém, krém na oči a pery a masku. Je určený pre staršiu pleť, pretože podľa popise na obale by mal pleť omladiť o 15 rokov :)) To vám síce nezaručujem, ale čo vám s istotou zaručiť viem je skvelá hydratácia, zlepšenie kvality pleti a skvelý pocit na dotyk aj pohľad. A poďme na výrobky jednotlivo:

Denný a nočný krém sa spolu krásne dopĺňajú, ale dajú sa používať kľudne aj oddelene. Povedala by som, že nočný krém je určený ideálne pre suchú pleť ale poteší sa mu aj normálna. Je to pomerne dosť hutný krém, ktorý vyslovene vyživuje a počas noci dodáva pokožke všetko, čo potrebuje. Pleť krásne premastí, zhydratuje, zvláčni a nechá ju jemnučkú a takú ,,nafufňanú". Ak máte suchú pleť zaschne vám hneď a nechá len ten jemnučký pocit.


Na druhú stranu denný krém je omnoho ľahší a pokožke dodáva krásny žiarivý nádych. Je to aj vďaka časticiam, ktoré obsahuje (denný sa odlišuje od nočného aj farbou, vidno, že jeho cieľom je dopomôcť pokožke, aby bola krajšia, zdravšia). Denný krém poteší každý typ pleti má ľahšiu, ale stále dostatočne hydratujúcu konzistenciu. Fakt krásne spolupracuje s make-upom- pleť do minútky vyhladí a urobí z nej akoby podklad pre make-up.V sade je ďalej Intenzivný krém zdokonalujúci okolie očí a pier. Krém má klasické balenie očného krému - 15ml balenie v tubičke so zúženým aplikátorom. Aj tento krém je pomerne hustý a určite sa mu veľmi poteší suchá pokožka. Krémik sa má používať ráno a večer, čiže stačí naniesť malé množstvo a jemne vklepať po očnom okolí ale pozor, aj v okolí pier.  Krém obsahuje kyselinu hyalurónovú a koenzým Q10, ktorý zamedzuje predčasnému starnutiu pokožky.


Posledná vec v sade (najmenej finančne náročná cena je +- 2,6€) je Intensive Perfector mask- čiže maska, ktorá ešte znásobí účinky krémov. Jasné, že nemusíte mať všetko výrobky,ale na druhú stranu používať pleťové masky vo vyššom veku je naozaj nevyhnutnosť. Maska má dvojité balenie a každá časť je naplnená veľmi štedro. Vaša mamina si takto dopraje 20 minút príjemného, hydratačného oddychu počas ktorého kyselina hyalurónová urobí svoje čaro.

Všetky krémiky voňajú veľmi jemne, čisto a príjemne. Je to taká tá príjemná krémová vôňa, ktorá sa už pomaly vytráca a nahrádzajú ju všakovaké silnejšie vône, ktoré niekomu môžu prekrážať.

A čo vy? Čo kupujete vašej mamine na MDŽ? Dávate jej darčeky? Uznávate tento sviatok? Dostávate na neho darčeky? 
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
Lucie GLAM
AUTHOR
1. marca 2016, 9:56 delete

Já určitě svátek matek dodržuji:) až člověk má děti tak samotného to v budoucnu potěší když si děti vzpomenou:)
Jinak co se týče Dermacolu je to moje nejoblíbenější značka co se týče líčení. Ale krémy apod. tam mi Dermacol vůbec nesedí

www.lucieglam.blogspot.cz

Reply
avatar
1. marca 2016, 16:56 delete

Mám doma krém od Dermacolu a ako podklad výborný. :)
Pozývam teba a tvoje čitateľky na moju giveaway:
http://rebelliouslily.blogspot.sk/2016/02/giveaway-time.html

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
1. marca 2016, 17:58 delete

Ja dermacol nepoužívam, ale mám rada od nich napr. odličovaciu vodu na oči, ktorú som mala už niekoľkorát po sebe :)

Reply
avatar
2. marca 2016, 17:23 delete

Ja sa už tri mesiace snažím minúť Dermacol micelárku :) Je super a navyše neminuteľná :)

Reply
avatar
2. marca 2016, 17:23 delete

Inak ja som krém ešte ani nemala :)

Reply
avatar
2. marca 2016, 17:24 delete

Ja som krémik ešte nemala,ale mamka si ich nevie vynachváliť :) A dekoratívnak je TOP!

Reply
avatar