Matrix Oil Wonders


Po dlhšej dobe nerecenzujem niečo, čo som si kúpila, ale výnimočne išlo o zápožičku :) Moja mamina hľadala nejakú novú vlasovú výbavu a nechala celý výber na mne, takže dnes vám ukážem môj prvý kúsok. Čo potrebovala najviac bol nejaký dobrý olej na vlasy a mne do oka hneď padol Matrix Oil Wonder. Zrovna tento naposledy použila moja kaderníčka, takže to nebolo ani tak o mojich pocitoch, ale o tom, že som vedela, že je to jednoducho fakt dobrý výrobok. Maminu som poprosila, či by som si mohla jej novinky na nejakú dobu požičať aby som ich mohla pre vás vyskúšať a zrecenzovať.

 Olej je určený na farbené a suché vlasy a verte mi, že s nimi robí samé pekné veci. Povedala by som, že má trošku ťažšiu konzistenciu (drogérkové sú väčšinou redšie) ale aj napriek tomu sa nemusíte báť, že vlasy zaťaží alebo zmastí. Čo vás možno prekvapí je jeho pomerne silná vôňa - olej vonia ako vibrocil - neviem presne, čo je tá vôňa, ktorá robí Viborcil vibrocilom - možno hyacint? Ale je to silne kvetinová vôňa :) Vôňa drží vo vlasoch pomerne dlho akurát v slabšej intenzite. Povedala by som, že po dvoch troch minútkach silná vôňa vypáchne a ostane len príjemná, jemná, sladučká. 

Ale tie vlasy! Tie sú krásne hebké, jemné a neskutočne lesklé. Na mojich odfarbených spodkoch vyzerajú moje vlasy po použití oleja ako vlasy Zlatovlásky. Krásne lesklé, zdravé -no proste eňo ňuňo :)


S olejom je neskutočne spokojná aj moja mamina, ktorá oleje bojkotovala odkedy prišli na trh, pretože sa bála, že jej vlasy zmastia. Ale pravda je fakt opakom. Oleje sú super pomocníkmi - vlasy naozaj oživia, dodajú im krásny lesk a skrášlia farbu. Nie je treba sa ich báť, len ich používať podľa odporúčaného dávkovania a na konce vlasov. 

A čo vy? Tiež objednávate vašej mamine kozmetiku? Nechá si poradiť? Mali ste niekedy niečo z Matrix?
Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
9. augusta 2016, 1:40 delete

Na tento olej jsem se právě dívala, a uvažovala jsem o koupi, a asi si ho koupím, díky za tip a super recenzi :-)

Reply
avatar
Beautyreports
AUTHOR
9. augusta 2016, 11:11 delete

Mňa tak tiež mamina nedávno poprosila o pomoc s kúpou produktov na vlasy. :) Ja zbožňujem výrobky od Macadamia, to sú moji veľkí favoriti. S Matrix moc skúsenosť nemám, no moja kaderníčka používa ochranný sprej pred tepelnou úpravou od tejto značky a rozmýšľam, že si ten kúpim.

Reply
avatar
9. augusta 2016, 13:01 delete

Ja mám veľmi rada olejicky z avonu aj kvôli vôni, ale hlavne kvôli tomu, že mi vážne pomáhajú :) ale momentálne rada siaham po marhulovom oleji, ktorý používam na tvár a zbytok si vždy votriem do končekov vlasov a sú úžasne scelene :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
9. augusta 2016, 15:32 delete

Z Matrixu nic nemám, kosmetiku mamce neobjednávám, spíš kupuji v Rossmanovi, Tetě... :) moc se v tom nevyzná, takže ji to pomůže.:)

Somethingbykate

Reply
avatar
10. augusta 2016, 18:10 delete

Inak ten ma aj moja a rovnako ma laka :)

Reply
avatar
10. augusta 2016, 18:10 delete

Marhulovy je na mojom wishliste :) este som ho nemala,ale laka ma enormne :)

Reply
avatar
10. augusta 2016, 18:11 delete

Inak aj ja :) prednedavnom sa mi minul,musim doplnit zasoby :)

Reply
avatar
10. augusta 2016, 18:12 delete

Nie je dolezite kde, dolezite je, ze pomozes :)

Reply
avatar